Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priecājas par katru iespēju

Gulbenes senioru deju kolektīvs "Reveranss" uz sadejošanās vakaru bija uzaicinājis ciemos Blomes un Palsmanes pagasta dejotājas. Viņas augsti vērtē sirsnīgo uzņemšanu un jauki pavadīto laiku.

 

Gulbenieši organizējuši senioru deju vakaru "Rozes putenī", kurā pulcējās viņu draugi no citiem Latvijas deju kolektīviem. No Valkas rajona uz Gulbeni devās dejotājas no "Papardēm" un "Mežrozītēm".

 

"Šis bija ļoti jauks pasākums. Sadancošanās koncertu atklājām ar Vīnes maršu. Draudzība ar gulbeniešiem mums ir salīdzinoši nesena. Tāpēc jāpriecājas par katru šādu notikumu. Mūsu vecumā nav daudz iespēju, kur izklaidēties," saka senioru deju kopas "Papardes" dejotāja Velta Krieviņa.

 

Viņa atzīst, ka finansiālo grūtību dēļ pagaidām dejotāju aktivitātes apsīkušas. "Tagad transporta pakalpojumi ir kļuvuši dārgāki, kļūst grūtāk kaut kur tālāk aizbraukt. Varēsim atļauties viesoties vien sava rajona robežās. Jāsaka paldies Blomes pagastam, kurš mūs vienmēr cenšas atbalstīt," saka blomēniete.

 

Pozitīvi iespaidi no deju vakara atmiņā palikuši arī palsmanietei Valentīnai Zvirgzdiņai. "Ļoti labi noorganizēts pasākums. Tā sirsnība un laipnība no viņu puses bija vienreizēji jauka," ir sajūsmināta dejotāja.

 

 

Arī viņa stāsta, ka kopā ar dejotājām bieži neiznāk izbraukt aiz rajona robežām. "Cik nu mēs varam atļauties no savas pensijas. Dzīvē ir arī nopietnākas darīšanas par izklaidēm," uzskata V. Zvirgzdiņa.

Novados