Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

 PVD inspektori uzsāk pārbaudes karantīnas zonā 2

Valdība ir atbalstījusi Zemkopības ministrijas (ZM) ierosinājumu izsludināt ārkārtas situāciju Valkas novadā un tam piegulošo novadu teritorijās.

Āfrikas cūku mēra ārkārtas situācijas zonā iekļaujama visa pierobeža ar Krieviju un Igauniju, nolemts Ministru kabinetā. Ārkārtas situācija izsludināta arī Rēzeknes, Ludzas, Alojas, Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Burtnieku, Kocēnu, Beverīnas, Strenču, Priekuļu, Raunas, Smiltenes, Apes, Alūksnes, Viļakas, Balvu, Rugāju, Baltinavas, Kārsavas, Preiļu un Riebiņu novadā.


 Pārtikas un veterinārā dienesta inspektori uzsāk pārbaudes karantīnas zonā, Valkas novadā, pašvaldību informēja PVD Ziemeļvidzemes pārvaldes vadītājs, Valsts vecākais veterinārais inspektors Mārcis Ulmanis.


Viņš arī aicināja saimniekus būt saprotošiem, ja inspektori apmeklēs arī saimniecības, kurās nenotiek cūku audzēšana, jo PVD nav pilnīgas informācijas par cūku audzētājiem novadā.

Komentāri 2

DDD

Lai PVD inspektori labāk pārbauda tos vazaņķus - uzpircējus, kas blandās pa visu Latviju un iznēsā to sērgu, tas būtu daudz svētīgāk priekš lietas....

pirms 4 gadiem, 2014.07.23 16:55

anna

cik forši cūkām tā dubļu vanna,tik karstā vasarā,tikai žēl ,ka tik īss mūžs!

pirms 4 gadiem, 2014.07.27 12:32

Novados