Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

 Reģionos pieejami kampaņas “Latvijas Labums” vizuālo materiālu komplekti 4

Latvijas produkcijas izvēli atbalstošās kampaņas “Latvijas Labums” vizuālo materiālu komplekts, kas sastāv no 1 A2 plakāta, 1 A4 plakāta, 3 horizontālām uzlīmēm un 5 apaļām uzlīmēm ar kampaņas logo – no šodienas, 27.augusta Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK) iegādājams par pašizmaksu – 4 eiro (PVN ietverts cenā).

Kampaņas vizuālo materiālu komplekti Uzņēmēju namā (Kr.Valdemāra iela 35, Rīga) pieejami no 27.augusta, savukārt LTRK reģionālajās nodaļās Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Valmierā, Jēkabpilī un Daugavpilī būs pieejami no rītdienas, 28.augusta.


“Šie komplekti būs noderīgi mazajām tirdzniecības vietām un ražotājiem. Lielie un vidējie uzņēmumi aicināti kampaņas vizuālos materiālus sadarbībā ar tipogrāfijām nodrošināt paši,” atzīmē LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, atgādinot, ka kampaņas logo, uzlīmes un plakātu failus iespējams lejuplādēt www.latvijaslabums.lv


Jau ziņots, ka š.g. 25.augustā LTRK un partneri aizsāka Latvijā ražotā izvēli atbalstošu kampaņu “Latvijas Labums.”


“Latvijas Labums” nav īstermiņa kampaņa. Tā ir ilgtermiņa domāšana. Par to, kā ar mazām ikdienas izvēlēm šodien, uzlabot savu un Latvijas ikdienu rīt. Katrreiz, izvēloties produktu no ārzemēm, mēs aizsūtām cilvēku prom no Latvijas. Tāpēc atstāj svešos produktus plauktā un savējos cilvēkus mājās! Ja katrs no mums pirks vietējās preces tikai par 10% vairāk, kopā mēs izglābsim 20 000. Darbavietu? Nē, reālu cilvēku! Vienīgais, kas Tev jādara – jāizvēlas mūsu produkti! Pērc vietējo - vairo savu un Latvijas labumu!


Kampaņā “Latvijas Labums” jau iesaistījusies virkne partneru gan lauksaimnieku un uzņēmēju apvienības, gan tirgotāji un ražotāji – Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija, Latvijas Darba devēju konfederācija, Zemnieku Saeima, Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija, Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācija, Latvijas Tirgu savienība, Latvijas Tirgotāju kooperācija “AIBE,” Latvijas Zemnieku federācija, Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, DDB Latvia, banka Citadele, Rimi Latvija, Maxima, Narvesen, ELVI, FN Serviss, Memory Water, Lotos Pharma, Sakret, Durbes veltes, Milda – KM, Tritone Studio, Latvijas produkts, LabConcept, Valpro, JS Dizains, Putnu fabrika ĶEKAVA, Siguldas Maiznieks, Balticovo, Liepājas Kafijas fabrika un energofirma Jauda.

Komentāri 4

Viktorija

Vizuālie plakāti laikam ir, bet tikko nāku no Smiltenes Topa, varu dabūt poļu ziedkāpostus par 1,5 eirām kg, Latvijas prece pūst zemnieka laukā. Ražosim plakātus, aicināsim tautu būt patriotiem.
Salīdzināsim - pagājušajā augustā es pirku ziedkāpostus ap 80 sant/kg.

pirms 4 gadiem, 2014.08.27 15:05

forši

Visi, tikai ne lielākie bļāvēji, piena un dārzeņuražotāji pagaidām iesaistijušies kampaņā....

pirms 4 gadiem, 2014.08.27 19:50

blefs tas viss

ir kada formula ka +10% apjoms garante 20000 cilvekus?

pirms 4 gadiem, 2014.08.28 19:17

labak rikot akciju pret Krieviju

nost ar EAN 460-469 regionu. Ka ari ukrainas razojumiem, kuri pieder krieviem. Piemeram VERES produkcija, lai ari razojama Ukraina, pieder krievu oligarhiem.

Ne sponsorejiet kremli, neperciet krievu izcelsmes produktus.

pirms 4 gadiem, 2014.08.28 19:19

Novados