Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Remontē ielu Vijciema pagasta centrā 1

Vijciema centrā cilvēki būs ievērojuši, ka notiek ceļa remontdarbi. Iespējams, daudzi nezina, ka tas ir otrās šķiras valsts ceļš no Strenču puses, nevis pagasta aprūpē esošais.

 

Remontdarbus veic valsts akciju sabiedrības "Latvijas autoceļu uzturētājs" filiāles "Vidzemes ceļi" Smiltenes ceļu rajons. Remontbrigāde, izmantojot labos laika apstākļus, cenšas pēc iespējas kvalitatīvāk aiztaisīt bedrītes.

 

"Mums pagasta centrā vienmēr ir bijis slikts ceļš. Pirms pāris gadiem gan solīja jaunu asfalta klājumu, taču pašreizējos finansiālos apstākļos saprotami, ka tas nav iespējami," stāsta pagasta padomes priekšsēdētāja Mārīte Kalniņa. Viņa cer, ka pēc valsts ceļa remonta uzņēmums sakārtos arī pagastam piederošo ceļu. Vismaz tā ir solīts.

 

Jautāta, vai pagasta kasē ceļu uzturēšanai vēl naudas daudz, priekšsēdētāja atbild, ka nauda jau ir beigusies. Pirms tam gan bijis uzkrājums, un iespēju robežās kopti pagasta ceļi. Šogad vienu reizi ir nogreiderēti visi pagasta ceļi un pie skolas ir uzbūvēta ietve. "Naudas ceļu uzturēšanai ir ievērojami mazāk nekā pērn, tāpēc stipri jādomā, ko varam atļauties un ko ne," skaidro M. Kalniņa.

 

"Vidzemes ceļi" Smiltenes ceļu rajona izpilddirektors Einārs Jančevskis "Ziemeļlatvijai" apliecināja, ka valsts ceļa remonts nupat ir beidzies un ceturtdien vīri strādāja pagasta ceļa sakopšanas darbos. Piektdien pa to varēs braukt, neriskējot sabojāt automašīnu. "Ko nu pagasts mums prasa, to allaž cenšamies izdarīt. Parādā nekad nav palikuši," gandarīts E. Jančevskis.

 

 

Viņš, protams, nav priecīgs par šodienas situāciju, jo līdzekļu samazinājums ceļu uzturētājiem un būvētājiem ir vairāk nekā pieticīgs. Par lielajiem darbiem kādu laiku jāaizmirst.

Komentāri 1

Novados