Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sasauc otro ārkārtas Civilās aizsardzības komisijas sēdi

Pirmdien, 21. jūlijā plkst.15.00 Valkas novada domes sēžu zālē (Semināra ielā 9, Valkā) tiek sasaukta otrā ārkārtas Civilās aizsardzības komisijas sēde. Tā tiek organizēta, jo ir nepieciešams noteikt loģisku tālāko rīcības plānu un veicamos pasākumus. 

Sanāksmē piedalīsies arī Pārtikas un veterinārā dienesta ģenerāldirektors Māris Balodis. Būs arī Jānis Galgāns no Latvijas Mednieku savienības Ziemeļvidzemes reģiona valdes un mednieku kolektīvu pārstāvji. 

Saskaņā ar LR Valsts galvenā Pārtikas un veterinārā inspektora rīkojumu Nr.131 no 18.07.2014., ir apstiprināta Āfrikas cūku mēra karantīnas teritorija, kurā ietilpst Valkas novada Ērģemes, Kārķu un Valkas pagasti, Valkas pilsēta, Naukšēnu novada Naukšēnu pagasts un Strenču novada Jērcēnu pagasts. 

Tāpēc sēdē uzaicināti piedalīties ne tikai Valkas novada civilās aizsardzības komisijas locekļi, bet arī pārstāvji no Strenču, Naukšēnu un Burtnieku novadiem. Jau ziņots, ka 18.jūlija pēcpusdienā saņemto Pārtikas un veterinārā dienesta laboratorisko analīžu rezultāti apliecināja, ka Valkas novadā atrastajai beigtajai mežacūkai apstiprināts Āfrikas cūku mēra vīruss.

 Par jebkuru cūkas saslimšanas, nobeigšanās gadījumu iedzīvotāji ir aicināti ziņot pa telefoniem 29406401 vai 26492365, kā arī 20210555 vai 112

Novados