Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sedā aicina dibināt apsaimniekošanas biedrības

Otrdien Strenču novada domes izpilddirektors Aivars Auniņš saaicināja Sedas iedzīvotāju kopsapulci, lai rosinātu viņus domāt par dzīvojamo namu apsaimniekošanas biedrību dibināšanu.

"Pašvaldībai nav tiesību ņemt Eiropas Savienības piedāvāto naudu māju siltināšanai. To var izdarīt tikai pašu iedzīvotāju pilnvarotas personas, tas ir, apsaimniekošanas biedrības. Būtu aplami laist garām šādu izdevību," skaidro izpilddirektors. Viņš iedzīvotājus informēja par šīm iespējām.

Jautāts par sedēniešu attieksmi šajā jautājumā, A. Auniņš atbild, ka salīdzinoši ar to, kāda tā bija agrāk, jūtamas pozitīvas izmaiņas. Tiesa, Sedā situācija ir sarežģīta. Daudziem ir uzkrājušies milzu parādi, ir daudz ļaunprātīgu nemaksātāju, un tas viss apgrūtina iespējamo apsaimniekošanas biedrību dibināšanu.

Novados