Aicina doties aktīvā erudīcijas pastaigā “Smiltenieši prāto”

Aicinām doties aktīvā erudīcijas pastaigā „Smiltenieši prāto”, kas vedīs gan caur Smiltenē zināmiem apskates objektiem, gan ļaus ikdienišķajā pilsētvidē ieraudzīt iepriekš nepamanītas detaļas un uzzināt ko jaunu. 

Pastaigas laikā katrā no vietām jūs sagaidīs gan viegls jautājums mazākajiem, gan grūtāks jautājums vecākajiem ģimenes locekļiem. Spēles gaitā varēsiet uzzināt dažādus vēsturiskus faktus, saņemsiet dažādus jautājumus un uzdevumus, kurus izpildot un atbildot pareizi uz jautājumiem iegūsiet punktus, atbildot nepareizi – punktus zaudēsiet.

Erudīcijas pastaiga sadalīta trīs posmos, kurus var sākt un iepazīt sev tīkamā secībā: centrs, Kalnamuiža un Tepera apkārtne.  Savukārt katrs posms sastāv no vairākiem secīgiem uzdevumiem, kas ķēdītē aizvedīs jūs tālāk un iepazīstinās ar katru no šīm vietām. 

Lai dotos erudīcijas pastaigā Jums būs nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu, kurā jālejupielādē aplikācija "Actionbound". Izmantojot šo saiti varat lejupielādēt aplikāciju un piekļūt spēlei „Smiltenieši prāto”.

Visi tie dalībnieki, kas piedalīsies spēlē no 19. marta līdz 5. aprīlim, būs izgājuši visus 3 erudīcijas maršruta posmus un beigās aizpildījuši savu kontaktinformāciju, piedalīsies izlozē.

Informējam, ka spēles laikā uzņemtās fotogrāfijas var tikt izmantotas publicitātei, ja nevēlaties, lai jūsu fotogrāfijas tiktu izmantotas publicitātei, tad lūdzam par to informēt uz e-pastu [email protected]

20210319-1620-erudicijas-pastaiga-smilte

Smiltene