Aicina rakstīt vēlējumus Latvijai

Otrdien uz Smiltenes pilsētas bibliotēku no Strenčiem atveda Latvijas vienotības jostu. Uz tās var parakstīties smiltenieši un apkārtējo pagastu ļaudis, izsakot vēlējumus Latvijai tās 90 gadu jubilejā.

 

Pirmais otrdien savu novēlējumu - "Tev mūžam dzīvot, Latvija!" - uzrakstīja smiltenietis Guntis Reimanis.

 

Josta Smiltenes pilsētas bibliotēkā atradīsies līdz 1. augustam. Bibliotēka atvērta darba dienās no pulksten 11.00 līdz 18.00. Pēc tam jostu vedīs atpakaļ uz Strenčiem, lai dotu iespēju parakstīties visiem, kuri 2. augustā apmeklēs Strenču pilsētas svētkus. Pirms tam mēnesi vienotības josta bija pieejama Strenču bibliotēkā.

 

Smiltenieši un pilsētas viesi varēs uzrakstīt savu vēlējumu uz jostas arī Smiltenes pilsētas svētku laikā rīt, 18. jūlijā, Jāņu kalna estrādē no pulksten 18.00 līdz 20.00. Rītvakar Jāņu kalnā notiks vērienīgs šlāgerfestivāls un vienlaikus Smiltenes grupas "Apvedceļš" astoņu gadu jubilejas balle.

 

Latvijas vienotības josta ir septiņus kilometrus gara. Uz tās attēloti Lielvārdes jostas ornamenti. Latvijas iedzīvotāji aicināti parakstīties uz jostas baltās puses. Visā garumā jostu varēs apskatīt Rīgā pirms 18. Novembra.

 

 

Akciju atbalsta arī Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers un bijušie prezidenti Vaira Vīķe - Freiberga un Guntis Ulmanis.

 

Akciju organizē "Latvijas Avīze" sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Latvijas Radio, aicinot Latvijas iedzīvotājus uzdāvināt Latvijai savu ticību rītdienai.

Smiltene