Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz diskusiju par vidusskolas nosaukumu 9

Otrdien, 14.jūnijā, plkst.16.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā ikviens interesents ir aicināts uz diskusiju par reorganizētās Paula Līvena Smiltenes vidusskolas nosaukumu.
Diskusijā piedalīsies arī Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis.
Aicinām iesaistīties un paust savu viedokli!

20160610-0955-screenshot-7.jpg

Aptaujas laiks: 18. maijs-7. jūnijs. (ziemellatvija.lv)

Komentāri 9

kolibrri

Protams, ieliekat sanāksmi darba laikā, lai strādājošie un domājošie nevar atnākt!!! Laiks speciāli piemeklēts tā, lai domes/skolas darbiniekiem nebūtu jāziedo ne minūte sava dārgā brīvā laika.
Pie tam diskusija notiek par vēlu, kad domes lēmums ir jau pieņemts.

pirms 2 gadiem, 2016.06.09 12:46

ilga.lataka

Kauns par Smiltenes domi, tās deputātiem. Valka spēja saglabāt ģimnāzijas nosaukumu, bet Smiltenes vara uz to nebija spējīga. Var redzēt kā visi danco zem vienas konkrētas blondas stabules.

pirms 2 gadiem, 2016.06.09 15:02

igarieksts

Man liekas, ka tas, kas notiek šobrīd, piedodiet, bet ir ģimnāzijas jēdziena kropļošana - jo ministru kabineta noteikumi nr. 129 nosaka, ka "Ģimnāzijas statusu var piešķirt izglītības iestādei, kura īsteno vispārējās vidējās izglītības programmas vai vispārējās vidējās izglītības programmas un daļējas pamatizglītības programmas no 7. līdz 9.klasei".

pirms 2 gadiem, 2016.06.09 17:00

elmamenarda

Ģimnāzijas statuss nedod garantiju, ka izglītība būs augstā līmenī. Kas attiecas uz Smiltenes ģimnāziju, tad tā ar savu līmeni šo teoriju ir apstiprinājusi. Ja "ilga.lataka" būtu bijusi uz Domes rīkoto diskusiju pagājušajā vasarā, tad zinātu, kāpēc nav saglabāts ģimnāzijas statuss. Kas attiecas uz 14 jūnija diskusiju, tad, es ceru, ka tā nebūs tikai izrāde ķeksīša ievilkšanai. Ceru, ka Dome ņems vairākuma iedzīvotāju viedokli, un mainīs steidzīgi pieņemto lēmumu.

pirms 2 gadiem, 2016.06.09 17:08

Andris Pauls-Pāvuls

Vai tikai man šķiet dīvaini, ka Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis pametīs savus tiešos darba pienākumus un brauks 150 km diskutēt par muižkunga vārdu skolai? Turklāt, vai mākslas vēsturnieka viedoklim šajā situācijā ir svars?!
Ja diskusija notiek šādā līmenī, tad prātīgāk būtu uzaicināt Latvijas Institūta www.li.lv pārstāvi, jo LI veido valsts tēlu un tā funkcija ir "radīt valsts pārvaldes, pašvaldību, privāto struktūru un privātpersonu (ekspertu), kā arī nevalstisko organizāciju partnerības kontakttīklu Latvijas pozitīvas starptautiskās atpazīstamības veicināšanai".
Tāpat, vairāk par mākslas vēsturnieku, diskusijā noderētu kāds konstitucionālo tiesību eksperts, jo Satversmei ir ievads, kurš definē latviešu nācijas valstsgribu.
Smiltenes muižkungs Pauls Līvens ar ģimeni Latviju pameta bēgot, nespējot pretoties un/vai pieņemt latviešu nācijas valstsgribu. Latviešu nācijas valstsgriba bija viņam muižu atņemt un likvidēt!

pirms 2 gadiem, 2016.06.10 07:10

igarieksts

Mani pārsteidz fakts, ka, ja pēc PMLP datiem 2015.g. Smiltenes novadā ir ap 13 500 iedzīvotāju, tad tomēr ir iespējams paziņot, ka +/- 84 balsis, kas saņemtas portālā, ir "vairākums".

pirms 2 gadiem, 2016.06.10 09:43

Ex Gimnazists

Kāpēc vispar nevarēja atstāt Smiltenes Ģimnāzijas nosaukumu? Kuram ir kāda vērtība un līmenis nosaukumam. Samainot direktores uz zemāku līmeni arī statuss bija jāzemina?
Spriežam paši par jauno direktori un viņas meliem un aizmugurisku aprunāšanu.

pirms 2 gadiem, 2016.06.10 12:23

vai taisnība?

Grundzāles pamatskolu pārdēvēšot par Ginta Kukaiņa sākumskolu!?

pirms 2 gadiem, 2016.06.10 15:56

Sk

Vai par šo negodu nebūtu jāuzņemas atbildība Smiltenes izglītības pārvaldei? Es nesaprot šīs institūcijas jēgu!

pirms 2 gadiem, 2016.06.11 17:27

Smiltene