Aicinām iesniegt fotogrāfijas par Smiltenes novadu

Smiltenes novada pašvaldība aicina fotogrāfus iesniegt pēdējā gada laikā uzņemtas fotogrāfijas reprezentācijas vajadzībām ar dažādām vietām un skatiem Smiltenes novadā.


Fotogrāfijas nepieciešamas, lai popularizētu Smiltenes novadu gan tūrisma materiālos, gan veidojot suvenīrus, gan ievietojot informāciju sociālajos medijos par Smiltenes novadu un tajā notiekošajām aktualitātēm, tādēļ aicinām iesniegt skaistas un kvalitatīvas fotogrāfijas, kurās attēlotas dažādas vietas Smiltenes novadā.


Lai atspoguļotu Smiltenes novada attīstību, īpaši aicinām iesniegt fotogrāfijas ar vietām, kuras pēdējo divu gadu laikā ir ieguvušas pārmaiņas, bet bez tām tiks arī gaidīti ļoti dažādi foto – nozīmīgas vietas, cilvēki atpūtā (ar velosipēdiem, atpūtas vietās), pasākumi, dažādas raksturbildes u.c.


Ieteikumi un idejas fotogrāfiju objektiem, kuros notikušas pārmaiņas un attīstība: 

Firsta Līvena piemineklis Kalnamuižā un Kalnamuižas teritorija;

Jaunuzceltais ugunsdzēsēju depo Smiltenē;

Sporta kompleksa “Teperis” atjaunotā kartingu trase;

Pārmaiņas Vecajā parkā un pie Tepera ezera (pergola, laternas, soliņi);

Bilskas ezeru;

Launkalnes centrs;

Grundzāles estrāde;

Monumentālais Latvijas karogs Jāņu kalnā;

Silvas veloceliņš;

Bērnu rotaļlaukums Abulas ielā.


Fotogrāfijas jāiesniedz JPEG formātā, kur katras fotogrāfijas apjoms nav mazāks par 4 MB. 


Fotogrāfiju iesniegšana nākot klātienē uz Smiltenes novada Tūrisma informācijas centru, Dārza ielā 3, Smiltenē vai sūtot elektroniski uz e-pastu [email protected]


Smiltenes novada pašvaldība izvērtēs iesniegtās fotogrāfijas, un par tām, kuras tiks izmantotas reprezentācijas vajadzībām ar fotogrāfiju autoru tiks slēgts līgums par fotogrāfiju iegādi. 


Smiltene