Ainārs Mežulis dodas vizītē uz Prāgu 4

 No 28.augusta līdz 29.augustam Prāgā (Čehijā) notiks Ķīnas investīciju un pašvaldību vadītāju forums, kurā piedalīsies arī delegācija no Latvijas, aģentūru LETA informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.


Latvijas delegācijas vadītājs ir Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis. Kopā ar viņu uz Prāgu dosies arī Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Fomins, Alojas novada domes priekšsēdētājs Valdis Bārda, Dundagas novada domes priekšsēdētāja vietniece Andra Grīvāne un Latvijas Pašvaldību savienības padomniece Elita Kresse.Plānots, ka forumā pašvaldību pārstāvji parakstīs nodomu protokolus par atbalstu Ķīnas Tautas Republikas provinču un Centrālās un Austrumeiropas valstu pašvaldību asociācijas veidošanai. 

Latvijas delegācijai plānota tikšanās arī ar Latvijas Republikas vēstnieku Čehijas Republikā Albertu Sarkanu.Pasākuma rīkotāji forumā aicinājuši piedalīties Centrālās un Austrumeiropas valstu delegācijas, un tiek prognozēts, ka būs vairāk nekā 500 viesi no 15 Ķīnas Tautas Republikas provincēm un tikpat daudz Eiropas valstu pārstāvju.

Komentāri 4

ķortelīte

Ainārs aizbrauca uz Prāgu iepļaut vietējo brāgu!

pirms 6 gadiem, 2014.08.31 19:36

Smiltene