AKTUĀLI! Smiltenē vērtēs kultūru un sportu 8

Rīt, 26. novembrī, sēdē pulcēsies Smiltenes novada deputāti. Galvenais jautājums būs ziņojums, ko sagatavojusi novada kultūras un sporta jomu izvērtēšanas darba grupa.

 

Ziņojumā darba grupas pārstāvis, deputāts Aigars Dudelis informēs klātesošos par paveikto un priekšlikumiem, kā organizēt un pilnveidot kultūras un sporta dzīvi Smiltenes novadā.

"Priekšlikumi, ko vajadzētu darīt, līdz galam vēl nav izstrādāti, taču lielās līnijās skaidrība mums ir. Taču, lai dotu priekšlikumus, ir jāsaņem akcepts no pašvaldības darbiniekiem, kuriem tos vajadzētu realizēt. Ir nepieciešams, lai viņi tos saprot un pieņem," skaidro A. Dudelis.

Deputāts atgādina, ka domes sēdes ir atklātas un tajās var piedalīties ikviens interesents. Sēde sāksies pulksten 15.00. Minēto jautājumu tajā izskatīs pirmo.

Sēdes darba kārtībā iekļauti pavisam 40 jautājumi, tai skaitā

> par Ziemassvētku pabalsta piešķiršanu novada pagastos dzīvojošiem pirmsskolas vecuma bērniem un Smiltenes pilsētas maznodrošinātajām un daudzbērnu ģimenēm;

> Autoceļu fonda nolikuma apstiprināšanu; izmaiņām Smiltenes novada pagastu pārvalžu amatu vienību sarakstā;

>novada domes Grāmatvedības un budžeta sagatavošanas nodaļas nolikuma akceptēšanu; >par licencētās makšķerēšanas organizēšanu Brutuļu dzirnavu ezerā;

> sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas apstiprināšanu un citi sīkāki jautājumi, tai skaitā iedzīvotāju un uzņēmumu iesniegumi.

Komentāri 8

xxx

Interesanti, novadā ir izsludināts konkurs uz organizatora vietu līdz 11.decembrim, kur ir teikts, ka nepieciešami ir dot priekšlikumi, bet deputāti jau dos priekšlikumus 26.novembrī. Tātad rītdien jāiet uz sēdi- jāpiefiksē priekšlikumi un jāiesniedz līdz 11.decembrim? Tad jau taisnība , ka Z.B. jau ir ielikta tajā amatā.

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 20:11

Smiltenietis

Kāda mums dzīve būtu bez Z.B? Es noliecos un pateicos šī cilvēka priekšā par viņas atdevi Smiltenes kultūras dzīvē.

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 20:58

galvu noliecejs

es ar sav galvu vel zemak noliec, jo pasakumu vaditaja forša, bet runa jau ir pavisam par ko citu

pirms 11 gadiem, 2009.11.25 22:01

nu

Dudelim jānolieciec galva par atdevi kultūrai ???? nu ārprāts ..... pēc viņa priekšlikumiem mums neko nevajag , pietiks , ka Smiltenā kāds kaut ko pagrozīsies , meža āzis vērtē kultūru .....

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 07:36

##

Z.B šajā amatā nebūtu labākā kandidāte līdz šim nav saprotams cik pasākumus viņa ir noorganizējusi un kā pasākumu organizators aizpilda pilnu darba dienu ja zinam cik pasākumi ir notikuši Smiltenes KSC.

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 08:15

Sveta

Beidziet te murgot: Z.B. līmenis ir noskaitīt dzejoli bēnu pasākumā, un viss. Lai vadītu lielākus pasākumus, viņai ir daudz jāmācās. Bet lielākā traģēdija Kultūrā ir G.O., kuras vienaldzība un iedomība ir vienkārši apbrīnojama. Jo ātrāk Smiltenē no šī cilvēka atbrīvosies, jo kvalitatīvāka būs pilsētas kultūras dzīve.

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 12:59

a

Pilnigi piekrītu Svetai.
Jāmeklē cilvēks ar atbilstošu augstāko izglītību un Smiltenes situācijas izpratni!Lai tas spētu Smiltenes novada cilvēkus atkal ieinteresēt apmeklēt kultūras pasākumus!

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 14:40

Zzz

Jautājums?
1. Kā var saņem akceptu no pašvaldības darbiniekiem, ja netiek pat saukti kopā un jautāts, ko darīt un kā sistēma darbojās?
2. Vai bibliotēkas Smiltenes novadā arī ir kultūras iestādes? Vai kāds ir sasaucis kopā visus novada bibliotekārus un paskaidrojis kā darbosies novadā bibliotēkas?

pirms 11 gadiem, 2009.11.26 23:03

Smiltene