Apstiprināti Dakteru ielas būvniecības ieceres sabiedriskās apspriešanas rezultāti 5

 Smiltenes novada domes sēdē deputāti apstiprināja  „Smiltenes pilsētas Dakteru ielas posma no Dakteru ielas 1 līdz Atmodas ielai kompleksā rekonstrukcija” būvniecības ieceres publiskās apspriešanas rezultātus, lai turpinātu darbu pie tehniskā projekta gala varianta izstrādes.


Sabiedriskā apspriešana notika no š.g. 21.februāra līdz 21.martam, kuras laikā iedzīvotāji varēja iepazīties ar projekta materiāliem un izteikt viedokli. Būvniecības ieceres informatīvie materiāli un projekta skices visu sabiedriskās apspriešanas laiku bija pieejami apskatei Smiltenes novada ēkā Pils ielā 2 un Smiltenes novada mājas lapā www.smiltene.lv

Sabiedriskās apspriešanas sanāksme notika 06.martā, kurā piedalījās 19 personas, tajā skaitā 10 iedzīvotāji un 9 projektā iesaistītie pašvaldības un projektētāja darbinieki. Kopumā Smiltenes novada dome saņēma 20 rakstiskas aptaujas lapas, no tām būvniecības ieceri atbalsta 13 un neatbalsta 5 iedzīvotāji, un divās anketās netika norādīts vai iecere tiek vai netiek atbalstīta. 

 Tie viedokļu sniedzēji, kas norādīja, ka neatbalsta vai ka pēc būvniecības ieceres īstenošanas sabiedrība zaudēs, galvenokārt runā tikai par vienu projekta daļu nevis projektu kopumā. 

Respektīvi, būvniecības ieceres neatbalstītāji neatbalsta tikai jauna ceļa izbūvi gar Dakteru ielas 16 mājas otru pusi, jo pārējās projekta detaļas netiek apspriestas. Tādēļ arī priekšlikumos un ieteikumos galvenokārt izskan viedoklis, ka nav nepieciešams paredzēt jaunu ceļu, tā vietā, iesakot paplašināt un rekonstruēt esošo ceļu gar Dakteru ielu 16.Būvniecības ieceres publiskās apspriešanas laikā saņemtos ierosinājumus un priekšlikumus, kas attiecas uz tehniskā projekta izstrādi tiks iekļauti Tehniskā projekta gala variantā.

 Pēc pašvaldības pasūtījuma tehniskā projekta izstrādi veic SIA „Ceļu komforts”.

Ziņojums par publiskās apspriešanas rezultātiem apskatāms šeit.

Sabiedriskās apspriešanas sanāksmes protokols šeit. 

Komentāri 5

Kaspars

Forši, būs man ērti izbraukt no mājas līdz lielajai ielai!

pirms 6 gadiem, 2014.04.07 19:46

wwww

Forši bus labākajā gadijumā 1 gadu..pagaidam neviena ieliņa pa 2 gadi ilgak nav turējusi :)

pirms 6 gadiem, 2014.04.07 21:51

HI

DEPUTATU IELA TAPEC JAU TAISA BET RAINA IELAS GALU TAISA PAR ZEMES CELU

pirms 6 gadiem, 2014.04.09 18:48

Dakteru iela

Arī pa Raiņa ielu daži deputāti brauc uz māju, tā ka nevajag te bez-dēt. Viens Raiņa ielas gals jau ir sataisīts. Tagad kārta Dakteru ielai. Bez Raiņa ielas pilsētā vēl ir daudzas citas, tā ka, lai Raiņa iela paciešas nākamo piecgadi.

pirms 6 gadiem, 2014.04.17 19:21

ha

domā ka raiņa ielas iedzīvotāji nemaksā nodokļus

pirms 6 gadiem, 2014.05.21 15:15

Smiltene