Aptuveni četrus mēnešus vecs taksis vairākas dienas klaiņo pa Smilteni

Smiltenē, veikala "Maxima" apkārtnē, vairākas dienas klīst mazs suņu puika - taksis. Uz klaiņojošo suņuku vienaldzīgi nevarēja noraudzīties Smiltenes Centra vidusskolas sākumskolas skolotāja Baiba Norkus. Patlaban taksis atrodas pie skolotājas mājās.

 

"Ziemeļlatvijas" Smiltenes birojam satraukta piezvanīja B. Norkus, kura pastāstīja, ka kolēģi un skolēni jau vairākas dienas pamanījuši, ka sākumskolas un veikala "Maxima" apkārtnē klaiņo labi kopts aptuveni četrus mēnešus vecs taksis. "Izstaigājām visas klases un jautājām bērniem, vai tas nav viņu suns, bet nē. Arī vecākiem, kuri tobrīd atradās skolā, nebija pazīstams mazais mīlulis," saka B. Norkus.

 

Viņa stāsta, ka bija žēl suņuka, tāpēc pagaidām to paņēmusi pie sevis. "Uz dzīvnieku patversmi arī tādu mazu negribas vest. Cerams, ka viņam atradīsies īstie saimnieki. Taksītis ir kopts un tīrs. Kad paņēmu suni mašīnā, bija mazliet nobijies, bet tagad priecīgs," teic sieviete.

 

 

Viņa zināja teikt, ka taksis pusdienas ir paēdis, jo sākumskolas skolēni viņu barojuši ar bulciņām. Tomēr B. Norkus mazliet nobažījusies bija par to, ka bērni gribējuši spēlēties ar pieklīdušo sunīti. "Bērni jau dažreiz nesaprot, ka tādējādi viņi dzīvnieku moka," domā skolotāja.

 

Taksis ar labestīgajiem cilvēkiem viesojās "Ziemeļlatvijas" Smiltenes birojā. Suņuks šķita mazliet nobijies, bet dzīvespriecīgs. Sava pagaidu saimnieka Jāņa klēpī mazais takšu puika jutās omulīgi, veltot viņam bučas. Suņa īstie saimnieki savu mīluli varēs atgūt, sazinoties ar smiltenieti B. Norkus pa tālruni - 29528779.

 

==========================Jau kādu laiku portāla www.ziemellatvija.lv sadaļā "Dzīvnieku SOS" pieejama informācija par dzīvniekiem, kuri ir nonākuši nelaimē. Tomēr ir mīluļi, kuri tieši ar "Ziemeļlatvijas" starpniecībi ir atgriezušies pie saviem īstajiem saimniekiem vai ieguvuši jaunus. Portāla redaktore Sarmīte Ozola stāsta, ka šos skumjos un labos stāstus var papildināt ikviens no jums, lasītāji. Savus ierosinājumus un stāstus sūtiet portā[email protected] vai zvaniet - 64720250.

Smiltene