Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsti Smiltenes novada domes projektu fināla posmā!

Smiltenes novada domes iesniegtais projekts par videokameru uzstādīšanu Smiltenes pilsētas rotaļu laukumā un skeitparkā If Drošības fondā ir iekļuvis labāko vienpadsmit projektu starpā. Līdz 6. novembrim aicinām ikvienu atbalstīt un nobalsot par mūsu projektu If Apdrošināšanas Facebook vai Draugiem.lv profilos, atzīmējot pie projekta bildes “Man patīk” vai “I like”. Trīs visvairāk balsis ieguvušie projektu iesniedzēji katrs iegūs 1000 eiro tā īstenošanai.


Smiltenes pilsētas rotaļu laukums un skeitparks ir iecienīta atpūtas vieta gan mazākiem, gan lielākiem bērniem. Šī ir arī vieta, kur tiekas jaunās māmiņas ar mazuļiem, kas tikai sāk iepazīt rotaļāšanos. Rotaļu laukumā un skeitparkā jau ir veikti labiekārtošanas darbi - nomainītas koka konstrukcijas un, izmantojot mūsdienīgus un drošus materiālus, uzstādītas jaunas rotaļu iekārtas. 


Rotaļu laukums ir veidots, ievērojot iekārtu drošības zonas, kā arī norobežots ar sētu, un tā darba laikā tiek uzraudzīts. Savukārt skeitparks veidots, ņemot vērā profesionāļu pieredzi drošības jautājumos un jauniešu vēlmes, un tas ir pieejams visu diennakti.


Lai gādātu par drošību, kā arī nodrošinātu teritorijā kārtību, novada dome If Drošības fonda finansējuma iegūšanas gadījumā, vēlas uzstādīt 3 videokameras. Tas ļaus mazināt dažādu konfliktu rašanās biežumu starp bērniem un jauniešiem, kā arī iekļūšanu rotaļu laukuma teritorijā pēc tā darba laika beigām. Turklāt videokameru klātbūtne veicinās bērnu laukuma un skeitparka lietošanas noteikumu ievērošanu (lietot ķiveres skeitparkā, izmantot savam vecumam atbilstošas rotaļu iekārtas utt.). Kameru iegādei nepieciešami  1557 EUR. Projektu līdzfinansēs Smiltenes novada dome. 


Balsot par novada domes projektu iespējams If Apdrošināšanas Facebook vai Draugiem.lv profilos, atzīmējot pie konkrētā projekta bildes “Man patīk” vai “I like”. Tie trīs finālisti, kas laika posmā līdz 6. novembra plkst.23.59 būs saņēmuši vislielāko balsu skaitu, katrs savam projektam iegūs If Drošības fonda finansējumu apmērā līdz 1000 EUR (iekļaujot PVN). Projekta 


Smiltene