Atkritumu lietā izmeklēšanu brīvprātīgi veic Smiltenes skolnieces 2

Lai atklātu mežu piecūkotāju, meitenes no Smiltenes ģimnāzijas 7. klases ir paveikušas detektīva cienīgu darbu. Tagad valsts akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži" aicinās Valsts meža dienestu noskaidrot lietas apstākļus, balstoties uz skolnieču iegūtajiem pierādījumiem.

Launkalnes pagastā, Spiciera ezera apkārtnē, skolnieces aizvadītajā nedēļā uzgāja nelegāli izmestus atkritumus. Vienā no drazu kaudzēm meitenes atrada personu apliecinošus dokumentus: transportlīdzekļa apdrošināšanas polisi uz kāda smiltenieša vārda un medikamentu recepti, kas citai personai ir izsniegta Ogrē.

Smiltenieša vārdu, kā arī viņa versiju par to, kā mežā, atkritumu kaudzē, nokļuvuši viņa dokumenti, lasiet rītdienas, 4. novembra, laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Meklējiet laikrakstu preses tirdzniecības vietās, bet  izdevīgāk ir abonēt!

Jau šobrīd var abonēt laikrakstu nākamajam gadam.

Avīzes cena paliek nemainīga, pastāvīgajiem abonentiem - atlaide.

>>> Abonēšanas piedāvājumus meklējiet ŠEIT! 

Komentāri 2

Verotaja

Tas pats verojamsValkas puse ,pa cel am uz Vasarnicam Aliesi,Celtnieks.Braucot pa jebkuru celu uz Aliesiem,var redzet netalu no celmalas samestus atkritumus,vecas drebes,dazadus sadziviskus atkritumus no edienu paliekam.,skardenes un plastmasas pudeles.Patreiz krumi bez lapam un atkritumi jo labi redzami.Pasi brauceji uz savam vasarnicam tas izmet .Vai tik gruti butu aiznest lidz izvietotiem atkritumu konteineriem.

pirms 10 gadiem, 2010.11.04 10:56

Lasītāja

Lai maksā sodu,ja piecūko apkārtni. Ja šajā drazā bija polise, tad jau protams vainīgs,jo polises pie svešiem jau nemētājas. Kā sauc šo varoni? Avīzi neesmu lasījis varbūt jau tur ir nosaukts.
Varbūt ir grūti ar finansēm un nevar samaksāt par atkritumu aizvešanu, tad ved uz mežu.

pirms 10 gadiem, 2010.11.05 21:07

Smiltene