Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Balta, balta mana sirds” Smiltenē - ar uzviju 15

Svētdien, 31. maijā, Smiltenē ar daudziem saturīgiem un interesantiem pasākumiem  noslēdzās ikgadējā Smiltenes novada labdarības akcija “Balta, balta mana sirds”. 

Jau rakstījām, ka  šajā akcijā tiek vākti ziedojumi 10 Smiltenes novada bērniem, kuriem nepieciešama ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija. Arī šopavasar novada pagastos un 

Smiltenē notikuši kultūras pasākumi, kuru apmeklētāji  varēja ziedot  šim mērķim. Bērnu vārdi, izņemot smiltenieti Elizabeti Šmiti, netiek atklāti pēc viņu vecāku lūguma.

Šogad akcijā bērniem ir savākti 1670,94 eiro, - par 744,15 eiro vairāk nekā pērn, turklāt šo summu papildinās svētdien labdarības tirdziņā savāktie ziedojumi, informē  Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante.

 Jau tradicionāli akcijas “Balta, balta man sirds” noslēgums svētdien notika Smiltenē, bērnu rotaļu laukumā pie pilsētas kultūras centra. 

Darbojās labdarības tirdziņš un modes stūrītis ģimenēm kopā ar skaistumkopšanas salonu “Eva”. Ciemos ieradās bērnu draugi no Valsts policijas  Runcis Rūdis un bebrs Bruno. 

Bērni varēja izklaidēties  piepūšamajā atrakcijā, kopā ar vecākiem doties orientēšanās labirintā, jautrības stafetē un foto orientēšanās sacensībās, kā arī klausīties koncertu.

Uz labestības stundu aicināja rakstniece un aktrise Dace Priede,  aktieris Rūdolfs Plēpis un sunīte Lote kopā ar savu saimnieci Zandu Bērziņu.

Kopā ar Smiltenes pagasta viesu nama ”Kalbakas” saimniekiem Līgu un Intu Augām ikviens varēja cept un ēst gardas pankūkas, bet kopā ar palsmanieti mājturības skolotāju Jāni Pērli un viņa dēlu Jāni  un citiem palīgiem veidot monētu ar novada simboliku.

Smiltenes pilsētas kultūras centrā darbojās  mantu tirdziņš “Andelīte sandelīte”. Varēja noskatīties Palsmanes amatierteātra izrādi ģimenēm “Karlsons ir labākais” un  linu tērpu parādi ”Bērnu sapņi” kopā ar Smiltenes novada “cālīšiem”.

Komentāri 15

iveta

Pasākums tik tiešām bija ļoti jauks! Paldies!

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 08:44

Nekas personīgs

Viss bija skaisti, bet tikai viens jautājums top! cilvēkiem - Kurš izdomāja sūtīt to pliko lelli bez kleitiņas?Labi - ietērpāt džeku..Vienalga nesaprotu..Nu tad taisiet 2 dažādus tēlus, bet šis bija muļķīgi..

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 08:51

Ha ha

Vot, ja Smiltenē uz ielām dežūrētu bebrs un kaķis, tas tik būtu......

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 09:33

mamma

Paldies!
Jauks pasākums. Patīk, ka katru gadu ir kas jauns. Mums patika fotoorientēšanās. Pašiem liekas, ka bērni pilsētu pazīst, bet kopā ejot, tas visiem tas bija interesants piedzīvojums.
Un, protams, Rūdolfs Plēpis un sunīte Lote.

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 10:57

paldies

Īpašs paldies Rūdolfam Plēpim , Dacei Priedei, Zandai Bērziņai. Viņi ļoti centās "labestības stundā" ! Taču sadzirdēt un saklausīt gribētāju bija ļoti maz. Žēl...

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 11:12

2bernu mamma

man loti uzrunaja ari tiesi Rudolfs Plepis, Dace Priede un Zanda Berzina.. berniem ari loti patika suniite Lote..patika vinju milot. lika aizdomaties cik daudz dzivniekiem ir vajadzigas majas un milestiba..

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 11:41

arī mamma

kāpēc maz saklausīt gribētāju... dzirdēja daudzi, zinu, ka vairākās ģimenēs pēc tam pārrunāja šīs lietas, arī mūsmājās. Mūsu ģimene ir devusi mājas pamestam dzīvnieciņam, bet jūsu ?!. Ar pamīļošanu 1x pasākumā ir par maz.

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 13:09

I

Jauki bezmaksas kino bērniem ir tieši šodien nevis viss vienā dienā. Ceru, ka tā būs kā tradīcija.

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 12:48

māra

Lielisks pasākums, tikai pozitīvas emocijas, un laiks arī dienas pirmajā pusē bērnus un visus, kas piedalījās, lutināja, tiešām prieks!paldies visiem organizētājiem!

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 12:58

2bernu mamma

atbilde ari mammai- ir man ari majas no patversmes nemti dzivniecinji...

pirms 3 gadiem, 2015.06.01 15:09

Dace

Pasākums tiešām bija izdevies,sirsnības un mīlestības pārpilns. Bet vienīgais,kas mani mazliet apbēdināja,bija tas,kad ja jau mēs ziedojam naudiņu slimajiem bērniņiem, tad kāpēc viņu vārdi nav pieminēti? Tas,kad vecāki saka, kad to nevēlas,tad kā mēs ziedotāji varam būt pārliecināti,kad mūsu naudiņa tiešām aiziet šiem īpašajiem bērniņiem. Citi labdarības pasākumi, ir tieši ar to mērķi ziedot tieši šiem bērniem un tad tie vārdi arī tiek pieminēti.

pirms 3 gadiem, 2015.06.02 10:17

vai.

Tāda Ir M.V politika, vai Sarkanā krusta uz labdarību samilzušas. It kā brīvprātīgas, bet visas saņem algu. Valkā ir vienkārši unikāls piemērs G.S.

pirms 3 gadiem, 2015.06.03 07:20

alia

man ļoti patika sunīte lote! priecājos ka viņu atveda!

pirms 3 gadiem, 2015.06.03 20:19

Smiltene