Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Balvēnietis saņem dāvanu Smiltenē

Smiltenes pilsētas svētkos 16. jūlijā viesojās ZAAO vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstneši, kas informēja par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvāja asināt prātu vides jautājumos. Zinošākie balvā saņēma īpašu, numurētu sēklu paciņu, kas nedēļas laikā bija jāpiereģistrē iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv, lai piedalītos izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām. Izlozē uzvarēja Zigfrīds Lielbārdis no Balviem. Balvu laimīgajam uzvarētājam pasniedza Smiltenes novada domes izpilddirektors Kārlis Lapiņš, kopā ar ZAAO vēlot brīnišķīgu ceļojumu un aicinot pievienoties vides darbu veicēju pulkam.

Kopumā šovasar „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklē 9 Vidzemes un Latgales puses pilsētu svētkus, un Tallink ceļojums 4 personām tiek izlozēts pēc katriem svētkiem. 

Vēl vēstnešus varēs sastapt:

Valmierā – 12. un 13.augustā (Valmieras pilsētas svētki)

Apē – 27.augustā (Apes pilsētas svētki)


Smiltene