Bēbīšu skoliņa reizi nedēļā 4

Portālā www.ziemellatvija.lv izveidojusies diskusija par bēbīšu skoliņu Smiltenē. Kāds lietotājs vaicā, kāpēc tik attīstītā pilsētā nav šāda skoliņa. "Ziemeļlatvija" vairākkārt rakstījusi, ka Smiltenes novada bērnu un ģimenes atbalsta centrs piedāvā dažādu nodarbību ciklu gan jaunajiem, gan topošajiem vecākiem.

Bērnu un atbalsta centra sociālā pedagoģe Elita Tilčika pastāstīja, ka bēbīšu skoliņas nodarbības notiek vienu reizi nedēļā - ceturtdienās no pulksten 16.30 līdz 17.30. Tās paredzētas bērniem no gada līdz divu gadu vecumam.

"Nodarbības vadu es un centra psiholoģe Sandra Ozoliņa. Mācām bērniem dziesmiņas, ejam rotaļās, ļaujam mazajiem pašiem padzīvoties un sadraudzēties ar citiem skoliņas dalībniekiem," stāsta sociālā pedagoģe.

Bēbīšu skoliņa ilgs līdz pat vasarai. Arī šobrīd to var apmeklēt aizvien jauni Smiltenes novada iedzīvotāji. Kā norādīja E. Tilčika, ja ir vēlme ar savu bērnu apmeklēt bēbīšu skolu, jaunie vecāki papildu informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni 64774962, vai arī ceturtdienās doties uz atbalsta centru Smiltenē, Galdnieku ielā 10.

Liels atbalsts jaunajiem vecākiem ir tas, ka par apmeklētajām nodarbībām nauda netiek prasīta.

Komentāri 4

Es

Gribētos lai šāda skoliņa būtu arī jau 5 mēnešus jauniem bēbīšiem.

pirms 10 gadiem, 2010.03.09 23:24

5mēnešu vecumā laikam tomēr bērnam tas vēl nebūtu nepieciešams, Mamma ir vissviss viss svarīgākā.

pirms 10 gadiem, 2010.03.10 10:47

Izraksts no maminuklubs.lv:
Taujāta, kāpēc bērniem būtu jāapmeklē šāda veida nodarbības, Vita Lakša stāsta: "Muzikālās nodarbības bērnu atbrīvo, viņš paliek drošāks, socializējas un saprot, ka ir vēl tādi paši mazi ķipari kā viņš šajā pasaulē. Nodarbības iemāca arī dalīties, jo ne vienmēr ir iespējam dabūt kāroto rotaļlietu. Ap gada vecumu bērns būs jau tik drošs, ka pat mamma nodarbības laikā nevajadzēs. Tātad šādas nodarbības ir veids, kā dabiskā veidā "palaist" mammu vaļā.
Īpaši nodarbības ieteiktu apmeklēt tiem mazuļiem, kuri neiet vingrot, jo muzikālo nodarbību laikā, kad tiek iets rotaļās, tiek izkustināti pat vissīkākie muskulīši. Tāpat es ieteiktu uz nodarbību nākt tiem, kuri sākuši agri celties kājās. Kad bērns redzēs, ka citi bērni rāpo vai ir tuvāk zemei, tad arī viņš tāpat vēlēsies! Uz tikšanos!"
Uz nodarbībām aicinām bērnus no 5 līdz 12 mēnešu vecumam

pirms 10 gadiem, 2010.03.14 00:14

Tā ka padomājiet, varbūt ir vērts izveidot atsevišķu grupiņu bērniem līdz 12 mēnešu vecumam....

pirms 10 gadiem, 2010.03.14 00:15

Smiltene