Bedres Smiltenes ielās 10

Pirms kāda laika pilsētas ielās intensīvāk tika lāpītas bedres. Tomēr dažu ielu stāvoklis joprojām ir neapmierinošs. Dažs to vērtē pat par katastrofālu. Vairākos Galdnieku un Blaumaņa ielas posmos pārvietošanās ar auto atgādina šūpošanos karuselī.

 

"Kādi ir kvalitātes kritēriji, pēc kuriem tika atjaunots ceļa segums pēc ūdens kanalizācijas trases izbūves gandrīz vai visā Smiltenē, saistībā ar sūkņu stacijas izbūvi. Arī aizdomīgi ilgi notiekošs projekts," raksta portāla www.ziemellatvija.lv lietotājs.

 

 

Vēl cits lietotājs ar niku "beka" papildina: "Tiešām ļoti pareizi uzrakstīts! Es domāju, ka daudzi smiltenieši gribēs dzirdēt atbildi uz šo jautājumu! Ielu stāvoklis pilsētā ir katastrofāls".

 

"Ziemeļlatvija" devās pārliecināties, vai ielu stāvoklis pilsētā patiešām ir tāds, kā to vērtē lasītāji. Braucot pa Smiltenes ielām, sliktā stāvoklī vēl aizvien ir vairākas ielas. Arī tās, kuras pirms kāda laika atbildīgās personas solīja salabot. Piemēram, Galdnieku un Blaumaņa ielas krustojumu praktiski nevar šķērsot, neiebraucot kādā no bedrēm.

 

Blaumaņa ielas iedzīvotājs Vairis ir pārliecināts - ja līdz ziemai bedres nesalabos, tad līdz pavasarim iela sabruks. "Vai pilsētai nav naudas? Ja bedrītes nevar aizlāpīt, tad ir bēdīgi. Iedzīvotājiem pašiem jātaisa?" jautā vīrietis.

 

Savukārt šoferītis Juris ironizē: "Blaumaņa ielā gadās, ka nav, kur sprukt. Jābrauc tieši bedrē. Ja nav iespējas šo ielu sataisīt, tad labāk ir to slēgt, lai cilvēki nelauž mašīnas. Bet citādi ir interesantāk braukt, var stūri pagrozīt".

 

Autovadītājs Jānis Šteinbergs stāsta, ka dažas ielas ir tādas, pa kurām ātrāk var iziet ar kājām, nevis izbraukt ar automašīnu. "Ielu stāvoklis Smiltenē ir ļoti dažāds. Kopējais skats ir apmierinošs, braukt var. Ir pilsētas, kurās ielu stāvoklis nav tuvu tam, kāds ir Smiltenē," nosaka autovadītājs.

 

Smiltenes novada domes tehniskais direktors Uldis Rudzītis nepiekrīt viedoklim, ka ielu stāvoklis pilsētā ir katastrofāls. Tas esot virs vidējā līmeņa Latvijā. Vairākās ielās šogad remontdarbi neesot veikti apzināti divu vērienīgu projektu dēļ - Raiņa ielas un tās pieslēguma ielu, kā arī Atmodas un tās pieslēguma ielu kompleksā rekonstrukcija.

 

 

"Esam saņēmuši atzinumus, ka ir apstiprināti mūsu pilsētas sagatavotie projekta pieteikumi. Beidzot formalitātes ir pārvarētas, un augusta beigās varēs uzsākt darbus. Ilgi gaidītie darbi varēs sākties," stāsta U. Rudzītis.

 

Tas nozīmē, ka Atmodas un Raiņa ielas pieslēguma ielas īsākā vai garākā posmā tiks sakārtotas. Dažās no ielām tiks nomainīts vecais ceļa segums. Domes tehniskais direktors brīdina, ka remontdarbu laikā būs satiksmes ierobežojumi, būs jāpacieš neērtības. Vērienīgo projektu izpildes laiks ir 18 mēneši. Iespējams, tie būs ar pārtraukumiem.

 

Kad tuvosies reālie ielu kompleksās rekonstrukcijas darbi, "Ziemeļlatvija" skaidros, kurās ielās un kādus darbus paredzēts veikt.

Komentāri 10

ax

"Vairākās ielās šogad remontdarbi neesot veikti apzināti divu vērienīgu projektu dēļ - Raiņa ielas un tās pieslēguma ielu, kā arī Atmodas un tās pieslēguma ielu kompleksā rekonstrukcija."
Tā īsti neredz, kas darīts Raiņa ielā, solīts darīt jau daudzu gadu garumā, bet čiks vien sanācis. Jā, Raiņa ielas vienā posmā aizlāpītas šausmīgās bedres, pa kurām izbraukt varēja, ja pretīm nenāca mašīna. Toties ielas posmā no Parka ielas līdz Audēju ielai bedres ir rekordlielas. Vajag tikai lietainu dienu, tad gājējiem uz šīs ielas nav ko rādīties. Bet Rudzītis tikai pa retam pamostoties tikai sola.

pirms 11 gadiem, 2009.08.11 18:07

ou

Smiltenē ne jau tikai ielas, bet arī parks( ja tā varētu teikt) ir briesmīgāks nekā mežā dažā labā vietā. Es domāju parkam jābūt izkoptam ar celiņiem zālāju, lai ir prieks. Smiltenē, ja atbrauc viesi nav kur iet. Ielas ir tādas kādas ir un arī citur nav saimnieka roku. Ir tik daudz bezdarbnieku, vai tiešām dome domā tikai par savām algām, lai varētu labi dzīvot. Vajadzētu domāt arī par pilsētu un iedzīvotājiem, kaut vai organizējot talkas tāpat kā Valkā un sakopt vairāk savu pilsētu.

pirms 11 gadiem, 2009.08.11 21:26

garšoalus

Var jau redzāt , ka esi alu pārdzēries. Mētājies te ar matemātiskām gudrībām, bet nezini cik liels laukums ir1286 m2

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 07:25

Kirkenšteins

Vinsh tak reekjinaaja cik pa tiek tuukstoshiem m2 var uzklaat

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 08:20

kirkenšteins
To jau es arī viņam gribēju pateikt, ka nav jau tas pasakaini lilels daudzums,
kā viņš šeit vaimanā. Ja precīzāk tad tikai 35.9 x35.9 laukums un ja ši uz visu pilsētu šķiet lilela bedrīšu platība, tad pastāv iespēja sevi realizēt pilnība un pārmērīt šīs bedres.

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 12:42

Mūrnieku ielas iedzīvotāji

Uz ielas krustojuma liela bedre, kas jau gadu stāv. Tagad taisa bērnudārzu un braukā bieži mašīnas un papildus izsit vēl lielāku bedri. Kāpēc nekas netiek darīts???

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 08:36

Taisīs uz ziemu,lai mēs muļķi nepamanam cik atkal kabatā iebāž!

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 10:03

ai

Paskataties,kā pašlaik remontē Gulbenē un Valmierā. Gulbenē remontu veic 8CBR, bet pašu pilsētā nemāk uzvarēt konkursos, varbūt jau kādam tas nemaz arī nav izdevīgi. Un nevar jau zināt vai te kāds māk projektēt un paņemt Eiropas naudu. Kauns domes darboņiem, par savējo pilsētu un savējiem nemaz nedomājam. Vai tiešām jādara ikai tad,kad nāk vēlēšanas. Kauns!

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 22:19

Smiltene