Bērni Smiltenē novērtē talcinieku paveikto

Pirms neilga laika Smiltenē ar Hipotēku bankas atbalstu rīkoja talku Jaunajā parkā. Tās ietvaros talcinieki atjaunoja rotaļu laukumu blakus esošo māju pagalmā Abulas ielā, kuru atzinīgi novērtē bērni.

 

Rotaļu laukumā soliņiem un šūpolēm koka detaļas atjaunoja Smiltenes pilsētas pašvaldības SIA "NKUP", bet krāsošana bija uzticēta talciniekiem.

 

"Agrāk te viss bija vecs un sarūsējis. Nevarēja normāli pašūpoties, jo dibenu spieda saplīsušās šūpoles. Tagad ir daudz labāk," priecājas desmitgadīgā Ingūna.

 

Viņa ar draudzenēm šo laukumu apmeklē bieži, jo pēc mācībām skolā vairākas stundas jāgaida līdz autobusam.

 

"Vecāki zina, ka nākam šeit spēlēties. Tas ir labāk, nekā staigāt pa pilsētu vai apkārt autoostai," saka Ingūna, Elvita un Aivita.

 

Skolnieces ievērojušas, ka bez nokrāsotajām rotaļlaukuma iekārtām atjaunots ir arī soliņš. Jautājot, kāpēc meitenes neapmeklē pilsētas rotaļlaukumu, viņas atbild, ka tas domāts jaunākiem bērniem.

 

Atjaunotais laukums tagad vēl vairāk patīk Abulas ielā dzīvojošajiem bērniem. "Smuki! Tikai trūkst vēl kādas šūpoles, lai mēs tur biežāk ietu," stāsta netālu no rotaļlaukuma sastaptā Rebeka, Annija un Ričards.

 

Viņi apgalvo, ka pie mājas ir foršāk un arī drošāk spēlēties.Tomēr tikai retais no aptaujātajiem bērniem zināja, ka rotaļlaukumu atjaunojuši iedzīvotāji, piedaloties kopīgā talkā.

Smiltene