Bilskā: Sniega dienā kursēs īpašs busiņš

Strauji tuvojas "Sniega diena", kad bilskēnieši kopīgi baudīs ziemas priekus Vasu kalnā. Lai ikviens pagasta iedzīvotājs, kuram nav savs transportlīdzeklis, nokļūtu līdz kalnam, kursēs īpašs autobuss.

"Sniega diena" paredzēta 13. martā pulksten 10.00. Bilskas pagasta kultūras un sporta dzīves organizators Vismants Treisners informē, ka "Sniega dienas" autobuss kursēs pa maršrutu - Bilskas pagasta pārvalde (izbraukšana pulksten 8.45) - Lobērģi (pulksten 9.00) - Bilska (9.15) - Zeltiņi (9.25) - Mēri (9.40) - Vasu kalns. Arī pēc ziemas priekiem kursēs autobuss.

Organizatori atgādina, ka būs iespēja sacensties biatlonā, slēpošanas sprintā, hokeja soda metienos, kā arī sniega maisa mešanā, ziemas frīsbijā, snovošanā un piku mešanā mērķī. Īpaša uzmanība "Sniega dienā" tiks veltīta ģimeņu kamanām.

"Aicinām uzlabot vai uzbūvēt tādas kamanas, kas raksturo katru ģimeni. Apbalvos arī īpašo ziemas dienu kamanas. Bez iepriekš minētām, būs arī vēl citas aizraujošas atrakcijas un mači. Ņem ragavas, slēpes vai jebko citu šļūcamu un pievienojies jaukajai "Sniega dienai"," aicina V. Treisners.

Smiltene