Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novadā ap Bilskas ezeru veidos aktīvās atpūtas taku

Smiltenes novada dome nolēmusi pilnveidot brīvā laika un sporta objektu infrastruktūru, izveidojot aktīvās atpūtas taku ap Bilskas ezeru, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze.

Projekta "Materiālu iegāde aktīvās atpūtas takas izveidei ap Bilskas ezeru" mērķis ir pilnveidot brīvā laika un sporta objektu infrastruktūru, radot patīkamu vidi pilnvērtīgai aktīvai atpūtai, kā arī nodrošināt ezera kā dabas vērtības saglabāšanu, izzināšanu un pilnvērtīgu izmantošanu.

Projektu apstiprinājis Lauku atbalsta dienests (LAD), un tas tiks realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" laikā. Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 10 872 eiro, no kurām LAD līdzfinansēs 9785 eiro, bet pašvaldības finansējums plānots 1087 eiro apmērā.

Bilskas pagasts