Bilskas tautas namā nosiltina bēniņus

Bilskas pagasta pārvalde veiksmīgi sākusi mērķdotācijas līdzekļu atlikumu novirzīšanu Birzuļu tautas nama remontam. Pirmie darba augļi jūtami.

Birzuļu tautas namā bēniņu siltināšanu veica SIA "BUMUS" no Valmieras. Bēniņi nosiltināti ar pūšamo ekovati, kas ražota Latvijā. Siltināšanas darbi izmaksāja 2716,25 latus, kas gūti no vienreizējās mērķdotācijas līdzekļiem.

"Darba rezultāts bija jūtams jau pēc pāris dienām, jo būtiski samazinājušies siltuma zudumi. Tieši siltuma zudumu dēļ jumta konstrukcijās bija sakrājies kondensāts, kas kūstot appludināja gan bibliotēkas telpas, gan mazo zālīti. Komunālās saimniecības inženiera Pētera Jekuma vadībā un uzraudzībā esam notīrījuši sniegu no tautas nama jumta, atbrīvojuši to no lāstekām. Ceru, ka visas nepatikšanas ir novērstas un nākamajā ziemā vairs nebūs jāraugās uz gigantiskajām lāstekām," stāsta Bilskas pagasta pārvaldes vadītāja Linda Karlsone.

Patīkamas pārmaiņas pēc bēniņu siltināšanas sajutusi arī tautas nama vadītāja Silvija Lapiņa. "Tiešām jau tagad var manīt, ka tautas namā nezūd siltums. Vēl vairāk ieguldīto darbu spēsim novērtēt nākamajā ziemā," saka S. Lapiņa. Šopavasar tautas namu sagaida vēl kādas patīkamas pārmaiņas.

Pagasta pārvaldes vadītāja pastāstīja, ka marta beigās varēs uzsākt darbus pie kosmētiskā remonta vairākās tautas nama telpās. Pirms tam vēl jāveic iepirkuma procedūra.

Smiltene