Blomē izveidos hokeja laukumu 5

Blomes pagasta pārvalde saņēmusi Lauku atbalsta dienesta Ziemeļvidzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes apstiprinājumu projektam “Hokeja laukuma izveide”. Taču tas nenozīmē, ka jau šoziem pagasta ļaudīm būs iespēja hokeju uzspēlēt vai vienkārši slidot jaunajā laukumā. 

Pavisam droši zināms, ka hokeja laukuma izveide aiz Blomes pamatskolas sāksies vien nākamajā gadā, jo, lai projektu īstenotu, nepieciešams līdzfinansējums. Blomes pagasta pārvaldes vadītājs Gaidis Bogdanovs cer to saņemt 2014. gadā no Smiltenes novada pašvaldības. “Tekošais finanšu gads ir noslēdzies, gaidīsim nākamo. Projektu plānots īstenot līdz 2014. gada 1. jūlijam. Vēl vienu ziemu nāksies paciesties,” saka G. Bogdanovs.


Toties viņš neslēpj gandarījumu par to, ka projektu apstiprināja. Izrādās, ziemā pagastā esot daudz gribētāju uzspēlēt hokeju, interesi izrādījuši arī smiltenieši, taču trūka kārtīga laukuma. 

Komentāri 5

www

Interesanti būtu uzzinat kas tad tie par Smilteniešiem kam trūka kārtīga laukuma?
Esmu bijis visu laiku kārtigs laukuma apmeklētājs un nemaz tadu slidot gribētāju pieplūdumu nebija nācies sastapt
Smiltenes atkātais laukums ir atzits viens no labākajiem Latvijā, par kārtīgu laukumu tur vispār lieki piebilst LAUKUMS VIENKĀRŠI IR PERFEKTS par to paldies Ilgvaram . , protams kad laukumus vajag visur kur vien iespējams ari Blomos

pirms 7 gadiem, 2013.11.15 17:39

:)

Lieliski, prieks dzirdēt! Pamazām, bet turpinām šeit kustēties :)

pirms 7 gadiem, 2013.11.18 13:11

Hokejs

Viens no labākajiem bija, tagad sen tā vairs nav, daudzi laukumi ir labākas kvalitātes un tur patiešām ziemā spēlē hokeju, nevis tikai uztur laukumu izredzētajiem!!!

pirms 7 gadiem, 2013.11.18 18:11

xxx

Labāk būtu parūpējies par ūdens kvalitāti Blomes pagastā ,maksa kā Smiltenē, bet jālieto žļurga vārda tiešajā nozīmē.

pirms 7 gadiem, 2013.12.05 16:37

Blomes pagasts