Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Eglīte Blomē ir, lampiņas būs

Blomē otrdienas rīts uz mirkli būs citāds. 10. decembrī pulksten 8.30 skvērā pie Blomes tautas nama tiks iedegtas lampiņas svētku eglītē. Laiks nav izvēlēts nejauši, tas pielāgots skolas bērniem. 


Blomes tautas nama vadītāja Gita Skadiņa teic, ka šis mirklis vairāk domāts Blomes pamatskolas skolēniem, jo kuram gan vairāk kā bērniem prieku sagādā lampiņu iedegšana eglītē.

Tas būs pirmais priekšvēstnesis Ziemassvētkiem, kurus gaida visā pasaulē gan mazi, gan lieli. Blomes tautas namā 22. decembrī plānots lielais adventes koncerts, taču vēl pirms tā būs vērojamas dažādas aktivitātes, arī tādas, ko, iespējams, kāds līdz šim nav piedzīvojis. 14. decembrī ikviens ir aicināts uz Blomes tautas namu, kur pulksten 19 sāksies izrāde M. Zīverta “Meli meklē meli” J. Ziemeļnieka Strenču Tautas teātra izpildījumā. 
Režisors Andris Liepiņš. Izrāde stāsta par sarežģīto situāciju, kādā bieži vien nokļuvuši svešatnē nonākušie tautieši, kuri gadiem ilgi nespēja atrast sev tuvos cilvēkus.

Savukārt 20. decembrī pulksten 17.30 kopā ar Artas Šomases vadīto folkloras kopu “Mežābele” un Blomes pašdarbniekiem pie tautas nama notiks “Bluķa vakars”.

Blomes pagasts