Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vienmēr sevi uzskatījusi par mazliet dullu 6

Par blomēnietes Telefīnes Miezītes vecumu nodod vienīgi ieraksts pasē, sirdī viņa jūtas krietni jaunāka par saviem 72 gadiem. Pati par sevi vienmēr smaidīgā un dzīvespriecīgā sieviete saka: “Vienmēr esmu bijusi mazliet dulla un apkārtējo viedoklis mani nekad nav satraucis, lai cilvēki runā, ko vēlas, tas jau ir vienīgi tikai viņu viedoklis.” Šī frāze no Telefīnes mutes neskan ļauni, drīzāk tā ir prasme nedaudz pasmieties pašai par sevi.

Iespējams, tieši tamdēļ Telefīne nav nepalikusi nepamanīta daudzajos Blomes pagastā notiekošajos pasākumos. Sporta spēlēs viņa lec kopā ar bērniem, koncertos deju senioru deju kopā “Papardes”, Lielajā talkā viņa ir viena no tiem blomēniešiem, kura atrod laiku sabiedriskajam darbam. 


Ja sarīkojumos Telefīne nebūs redzama kā dalībniece, tad noteikti būs pamanāma skatītāju rindās.Tāpat pensionāre, tā gan viņu ir mazliet neierasti dēvēt lielās atraktivitātes un dzīvesprieka dēļ, ir liela rokdarbniece. Blomēniete arī garšīgi gatavo, par to divus gadus pēc kārtas varēja pārliecināties Gitas Skadiņas rīkotajā konservēšanas pasākumā “Ciemos pie Burkāā kundzes”. Tieši kulināro prasmju dēļ “Ziemeļlatvija” devās uz Blomes centru, kur vienā no Līvānu tipa mājām dzīvo Telefīne.


Sarunu ar blomēnieti lasiet rītdienas laikrakstā "Ziemeļlatvija"!

Komentāri 6

Juris

Uzskatīt sevi par dullu - tas laikam vecākām sievām izliekas smalkais tonis.

pirms 6 gadiem, 2013.10.31 16:01

Jadviga

Ko tad? Laikam patiktu,ja vecākas sievas staigātu nošļurkušas un nošmulētas!!!Telefīne,Tu izskaties satriecoši labi.

pirms 6 gadiem, 2013.11.01 14:20

....

raksts pat vēl nav iznācis, bet suni jau rej...vau vau!

pirms 6 gadiem, 2013.10.31 21:38

suse

Telefīne-jauks atraktīvs un pozitīvs cilvēks! ;)

pirms 6 gadiem, 2013.11.05 23:50

blome

te aizmirs piemineet ka ja gribat lai visa blome ko uzzin pastaastat telefinei ;)

pirms 6 gadiem, 2013.11.14 12:27

Blomes pagasts