Brantos sporta laukuma labiekārtošanai tērē 91 tūkstoti latu 8

Vidzemes iedzīvotāji pamanījuši, ka jau kādu laiku blakus Brantu pagasta mājai uz esošā zemes gabala notiek rosība. Patlaban tur top jauns un, kā pagasta pārvaldes izpilddirektore Mārīte Treijere teica, kārtīgs sporta laukums. Tas būs pieejams ikvienam aktīvam un sportiskam cilvēkam.

 

Topošā sporta laukuma platība būs 1,2 hektāri. Iepriekš tepat blakus atradās vecais sporta laukums, kas pēc pašu sportistu domām bijis sliktā stāvoklī. Tāpēc šie jaunumi daudziem ir iepriecinoši.

 

 

Futbolists Valdis Laganovskis no komandas "Brantu Pagasts" ir pārliecināts, ka jaunais laukums būs ieguldījums ne tikai pagasta dzīvē, bet arī citu jauniešu vidū, kuri brauc sportot pie brantēniešiem. "Tik jācer, ka laukums būs pieejams visiem un jebkurā laikā", nosaka jaunietis.

 

V. Laganovskis teic, ka pats ar draugiem bieži sportojis vecajā laukumā. "Taču tas bija diezgan slikts. Bedrains, daudz akmeņu, daudzviet nebija zāles . Sportot jau varēja, ko arī darījām un diezgan bieži. Nedēļā vairākas reizes savācāmies un uzspēlējām kādu futbola maču," saka pagasta iedzīvotājs.

 

Viņam ir grūti atbildēt, vai ieguldītajai naudas summai varēja atrast kādu labāku izmantojumu.

 

 

"Katrs tai atrastu citu pielietojumu. Bet es uzskatu, ka šis ir ieguldījums ilgtermiņā. Jauniešiem vismaz būs ko, darīt, varbūt mazāk nodosies alkoholam un cigaretēm, mazāk pa vakariem vazāsies apkārt. Būs vismaz, kur pavadīt brīvo laiku," tā futbolists.

 

Savu viedokli par topošo stadionu izteikuši arī portāla www.ziemellatvija.lv lietotāji. Lietotājs ar niku Priecīgs raksta: "Vienkārši priecē, ka pagasts rūpējas un atrod līdzekļus tam, lai jaunieši nodarbojas ar sportu un veselīgu dzīves veidu. Redziet, pilsētai tas neizdodas līdz galam. Un neticu, ka pilsēta ir nabaga (apkārt tik daudz vērienīgu nodokļu maksātāju)."

 

 

Bet kāds skeptiski noskaņots teic, ka varēs ar tukšiem vēderiem riņķot pa stadionu.

 

Nauda, ko Brantu pagasts iegulda sporta dzīves attīstībā ņemta no tiem divsimt tūkstošiem latu, ko katrs pagasts saņēma dotācijā pirms novadu izveidošanās.

 

 

"Izveidojām iepirkuma procedūru sporta laukumam un ar visu PVN tas sanāca par 91 tūkstoti latu. Būs mums beidzot kārtīgs sporta laukums ar skrejceliņiem, basketbola un futbola laukumu, būs arī bērnu laukumiņš, ģērbtuves un tualetes. Viss kā pieklājas," stāsta Brantu pagasta pārvaldes izpilddirektore.

 

 

Viņa uzskata, ka šo naudu izmanto lietderīgi, jo topošais sporta laukums atrodas netālu no Smiltenes robežas. Arī ceļmalā vieta nepaliks nesakopta.

 

Vēl nauda no divsimt tūkstošiem latu izlietota viena pašvaldības ceļa sakārtošanai, savukārt pārējā paredzēta ūdens un komunālajai saimniecībai.

Komentāri 8

Maksis

Kaut kas traks,tiešām tērējam vēl ko varam un pa starpu bāžam kabatās!Viena grants čupa pašam,otra Sašam........

pirms 11 gadiem, 2009.08.03 19:07

Dainis

Tieši prieks! Beidzot kaut kas pozitīvs pagastā,

pirms 11 gadiem, 2009.08.03 19:46

osis

Tas jau tikai apsveicami, vismaz k-kas paliekoshs bus, cerams tik kops to laukumu

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 10:01

gints

nu tad beidzot kaut kas normals notiek ar sporta laukumu :)

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 13:15

Deivids

Cerams tik ka no citiem pagastiem ar tur vares spelet :)
Izklausas ka vismaz kads Pagasts naudu nav pa kjesham sabazushi...diez ko parejie pagasti ar tiem 200 000 izdarijushi?

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 17:20

priecīgs

Nu es atkal esmu priecīgs par to,ka pagastam nav žēl naudiņu tērēt sportam un jauniešiem!

pirms 11 gadiem, 2009.08.05 09:57

Vineta

Nu vismaz zinam kur paliek ta naudinja....cerams laukums bus labs :) un pieejams :)

pirms 11 gadiem, 2009.08.05 17:28

Smiltenietis

Žēl ka mums dome nedomā par jaunatni, tikai tad pilsētas mērs ir nasks uz bildēšanos, kad kāds no jaunajiem sportistiem ir sasniedzis augstus rezultātus. Mums pilsētā viss parasti beidzās ar rožainiem solijumiem, turpretī citās pilsētās stadioni uzrodas viens pēc otra... Paties prieks par jūsu pagastu! Smiltenei vēl augt un augt!

pirms 11 gadiem, 2009.08.06 19:07

Smiltene