Durvis vērs Brantu muiža 6

Drīzumā, 29. maijā, ikvienam interesentam durvis atvērs Brantu muiža. Ar tādu moto senajā ēkā, kur savulaik atradās nu jau likvidētā skola, notiks informatīvs seminārs par LEADER  pieejas īstenošanu Brantos, kas noslēgsies ar koncertu,  kopīgu pasēdēšanu pie ugunskura, sadancošanos un zupas ēšanu.

Pasākumu “LEADER (Eiropas Savienības finansēta programma lauku un pilsētu attīstībai - redakcijas piezīme) pieejas īstenošana Brantos - Brantu muiža atver durvis” rīko Smiltenes novada biedrība “Abulas lauku partnerība” sadarbībā ar Brantu un Smiltenes pagasta pārvaldes kultūras darba organizatori Ievu Klāvu-Bungu un pašvaldību. 

Seminārā ir iecerēts kopīgi ar brantēniešiem un ar Brantiem saistītiem ļaudīm pārrunāt, kā aktivizēt sabiedrisko dzīvi Brantos,  informē biedrības “Abulas lauku partnerība” vadītāja Sveta Rozīte.

Pasākums notiks Brantu muižā (bijušās skolas ēkā) nākamo piektdien, 29. maijā. Sākums -  pulksten 20.

“Līdz šim Brantos ir īstenots tikai viens LEADER projekts. Taču, apzinot Brantu pagasta aktīvos pašdarbniekus,  Brantos tomēr vēl ir daudz iespēju aktīvai brīvā laika pavadīšanas organizēšanai.  Tādēļ seminārā mēģināsim atrast tās vajadzības un risinājumus, kurus var īstenot ar LEADER programmas pieeju, lai Brantiem piesaistītu dažādas aktivitātes,” cer S. Rozīte.

Dalībnieku reģistrācija notiks no pulksten 19.45 līdz pulksten 20.  Semināra sākumā par Brantu veco muižu pastāstīs gide Laima Klāva. Par LEADER projektu īstenošanu biedrībā “Abulas lauku partnerība” 2009. - 2014. gadā informēs biedrības vadītāja Sveta Rozīte. Par pašvaldības iespējām saistībā ar LEADER projektiem runās  Smiltenes un Brantu pagasta pārvaldes vadītāja Mārīte Treijere.Klātesošie varēs diskutēt, kādi ir izaicinājumi LEADER pieejas īstenošanai 2015. - 2020.gadā  Brantu  pagastā. 

Pulksten 21.30 sāksies Brantu un Smiltenes pagasta pašdarbības kolektīvu koncerts “Ienāc…. piedalies un padalies”. Līdzdalībai ir uzrunāti vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sanācēji”, Eiropas un senioru deju kopas “Vējiem līdzi” un “Smiltesele”, līnijdeju grupa “Kantri ritmi”. Brantu pagasta amatierteātris un Reinis Alberts Miders. Būs arī pārsteigums, sola I. Klāva-Bunga.  


Komentāri 6

tūrists

kā tad, tā L.K. varētu kopā ar savu meitu pastāstīt, kā labāk ap*** vecus un nevarīgus cilvēkus, abām liela pieredze.

pirms 6 gadiem, 2015.05.18 10:21

Runčuks

Tās tak slavenās Brantu tantuku krāpējas. Kurš tad viņas nepazīst.

pirms 6 gadiem, 2015.05.18 15:40

caca

Gribētu zināt ,kādā veidā viņas krāpj???? Varbūt,ka vajaga uzmanīties????

pirms 6 gadiem, 2015.05.18 16:33

caca

Uzmanies gan....

pirms 6 gadiem, 2015.05.18 17:18

!

Netiesājiet,bet pārbaudiet ikviens savus darbus!Mums visiem ir viens Lielais Tiesnesis.

pirms 6 gadiem, 2015.05.19 08:34

Ha-ha

Un tie kas nevarēja apkrāpt, tie skauž ka bij tik dumji.

pirms 6 gadiem, 2015.05.21 07:30

Brantu pagasts