Brauks atbalstīt Likteņdārzu

Arī smilteniešiem un apkārtējo pagastu iedzīvotājiem šo svētdien, 23. augustā, ir iespēja piedalīties Latvijas Likteņdārza atbalsta akcijā. To Koknesē rīko Latvijas Televīzija.

 

Smiltenes novada politiski represēto nodaļa "Trimdinieks" organizē autobusu uz talku. Izbraukšana būs no Baznīcas laukuma pulksten 11.00.

 

Smiltenes kultūras un sporta centra pasākumu organizatore Zinaida Bērza teic, ka arī smiltenieši grib piedalīties tik lielā, Latvijas simtgadei veltītā notikumā. "Ja iepriekšējā paaudze dāvināja Brīvības pieminekli, tad tagad dāvina Likteņdārzu," saka Z. Bērza.

 

Likteņdārzs ir nacionāla un Eiropas līmeņa projekts, kas ar Latvijas tautas atbalstu top uz Kokneses salas Daugavas vidū. Tā būs kultūrvēsturiska piemiņas vieta, kas iemūžinās Latvijas tautas piemiņu 20. gadsimta totalitāro režīmu upuriem.

 

Svētdien, 23. augustā, Likteņdārza veidošanas vietā notiks liela talka, ko tiešraidē translēs Latvijas Televīzija. Talciniekus ēdinās zemessardze. Būs daudz dažādu pasākumu, ko vakarā noslēgs koncerts. Atbalstu Likteņdārzam tajā paudīs Raimonds Pauls, Mārtiņš Brauns, Uldis Marhilevičs, Raimonds Ozols, Raimonds Macats un citi mūziķi.

 

"Likteņdārzs ir pasākums ar lielu politisku un tautisku nozīmi. Tas simbolizē Latvijas tautas ciešanas un dvēseļu atgriešanos," domā represēto nodaļas "Trimdinieks" valdes priekšsēdētājs Arvīds Kaupe.

 

Līdzbraucējus uz Koknesi viņš aicina pieteikties līdz piektdienas, 21. augusta, vakaram. Smilteniešiem jāzvana Ārijai Dronei (tālrunis 64772549), blomēniešiem un citu apkārtējo pagastu iedzīvotājiem - A. Kaupem (64772142).

Smiltene