Ceļmalas zālienā izsviež grāmatas 3

Šodien uz portālu ziemellatvija.lv piezvanīja sašutusi lasītāja uz pastāstīja par kādu neparastu atradumu uz Blaumaņu ielas netālu no Doktorāta aptiekas. Ceļa malā pie elektrības staba izsviestas grāmatas. Lasītāja ir sašutusi, jo nesaprot, kā cilvēks var izrādīt šādu necieņu pret grāmatām

 

"Ziemeļlatvija" devās pārbaudīt šo informāciju un, jā, patiesi, ceļa malā gulēja prāva grāmatu kaudzīte. "Izsviedējs varēja būt kulturālāks, - ja viņam patiešām šīs grāmatas nav vajadzīgas, varēja nodot tās makulatūrā. Vai tiešām šī ir piemērotākā vieta, kur nosviest nederīgas lietas?" vaicā portāla lasītāja.

Komentāri 3

Viedoklis

Es līdzīgi, pirms daudziem gadiem izliku kartona kasti ar muzikas ierakstu kasetēm, ar domu, katrs paņems to ko labprāt klausās... ;)
Varbūt grāmatas nemaz nav izsviestas, bet tās sākumā tika smuki noliktas? Tikai jautājums- kam šodien vairs prātā lasīšana?

pirms 12 gadiem, 2008.06.13 20:52

Īsti negribās tcēt ka kāds pilsētas cetntrā izmetis grāmatas. Vairāk jau liekas ka patiešām noliktas ar domu ka kādu ieinteresēs.

pirms 12 gadiem, 2008.06.14 12:21

uvis

Vecas tantiņas izliek ābolus aiz sētas, citam negribās labas grāmatas sviest ārā. skolēni tur garām staigaa.. protams grāmatas jau viņi nelasa, bet nu doma laba. Jāvēl veiksmi Ziemeļlatvijai, cerams viņi tomēr artadīs par ko rakstīt! pēdējā laikā tā, piedodiet, pašķidri..

pirms 12 gadiem, 2008.06.16 09:10

Smiltene