Cēlu mērķu vadīti, rīko labdarības koncertu

Trešdien atvēra Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļas ziedojumu kasti, kas tirdzniecības centrā "Centrs" atradās no 2008. gada 3. decembra. Saziedotie līdzekļi tiks veltīti Smiltenes novadā dzīvojošajiem bērniem ar īpašām vajadzībām. Lai sasildītu šo bērnu sirsniņas vēl vairāk, šomēnes notiks labdarības koncerts "Balta, balta tava sirds".

Latvijas Sarkanā Krusta Smiltenes nodaļas vadītāja Maruta Vīgante, apzinot ģimenes ārstus un sociālos darbiniekus, noskaidrojusi, ka palīdzība nepieciešama 38 bērniem. Jau tagad LSK Smiltenes nodaļas darbinieki ir priecīgi par labestīgajiem un dāsnajiem cilvēkiem, kuri tirdzniecības centrā novietotajā kastē pavisam saziedoja 243 latus un 47 santīmus. Viņu mērķis ir sarūpēt katram bērnam dāvanu karti aptiekā divdesmit latu apmērā.

Tikai kopā mēs varam paveikt daudz, tāpēc ikviens Smiltenes novada iedzīvotājs un viesis 27. martā būs gaidīts kultūras un sporta centrā uz labdarības koncertu "Balta, balta tava sirds". Sākums pulksten 16.00. Sarīkojums kļuvis par tradīciju, ko pirms trijiem gadiem aizsāka toreizējā LSK Smiltenes nodaļas vadītāja Inguna Apsīte.

Kā pastāstīja radošās apvienības "Arteum" vadītāja Liene Strazdiņa, pasākumā uzstāsies grupa "Tequila band" un apmeklētājus priecēs arī Jērcēnu dzejas teātris ar muzikālu izrādi "Nesaprasto cilvēku zemē," informē L. Strazdiņa. Viņa sola, ka pasākums būs visnotaļ pozitīvā gaisotnē.

Labdarības pasākumā ieeja būs par ziedojumiem. Pēc priekšnesumiem pasākuma organizatori arī paziņošot, cik tieši saziedoti līdzekļi bērniem ar veselības problēmām. Savu artavu var sniegt ikviens iedzīvotājs vai uzņēmējs arī neapmeklējot sarīkojumu, ieskaitot ziedojumu LSK Valkas komitejas kontā: LV46UNLA0017000700515, reģistrācijas numurs 4008002279, AS SEB banka, ar norādi akcijai "Balta, balta tava sirds".

Smiltene