Dāmas gados pārsteidz studentus

Ergoterapijas akadēmiskā skola senioru deju kopu "Pīlādzītis" ielūdza uz tikšanos ar starptautiskas intensīvās studiju programmas studentiem un docētājiem. Tur dāmas gados jauniešiem demonstrēja, kā skaisti novecot.

Foto šeit! 

 

Smilteniete ergoterapeite Ieva Jēkabsone ārzemju studentus no astoņām valstīm iepazīstinājusi ar "Pīlādzīša" dejotājām un pastāstījusi viņiem arī par Smilteni. Tikšanās tēma esot bijusi veselīga, pareiza un skaista novecošana.

 

Senioru deju kopas vadītāja Raita Linde stāsta, ka dāmām bija jāsniedz neliels koncerts, par ko sajūsmināti un pārsteigti bijuši ārzemnieki. "Pasākums bija vienreizējs. Visi bija pārsteigti par to, ko darām. Pēc dejām studenti mūs intervēja. Vaicāja, kā mēs protam tik sarežģītas dejas padejot uz augstiem papēžiem," ar sajūsmu stāsta R. Linde.

 

Sajūsmināta pēc brauciena ir arī senioru kopas dejotāja Maija Zariņa. "Tas tiešām bija saviļņojoši. Mūs uzņēma tik atvērti un jauki, sajutāmies vērtīgas. Mūs uzrunāja lietuvieši, kuri labprāt mūs redzētu dejojam arī savās mājās," saka dejotājas.

Smiltene