Draudze Smiltenē aicina uz Bērnu svētkiem

Šo svētdien, 5. septembrī, Smiltenes evaņģēliski luteriskās draudzes Svētdienas skola ielūdz draudzes bērnus un arī citus interesentus uz Bērnu svētkiem.

Ja laiks būs labs, svētki notiks pie luterāņu baznīcas Smiltenes centrā, bet sliktos laika apstākļos - dievnamā. Līdz ar šo pasākumu atklās draudzes Svētdienas skolas jauno mācību gadu, kurā bērnus iepazīstinās ar Bībeles mācības pamatiem.

"Īpaši aicinām atnākt uz Bērnu svētkiem un arī uz Svētdienas skolu tos bērnu vecākus, kuru bērniņi jau ir kristīti, kā arī tos, kuri plāno savus bērnus kristīt drīzumā. Aicināta un gaidīta ir ikviena ģimene, kura vēlas, lai viņu bērniem būtu iespēja kaut ko vairāk uzzināt par Dievu," saka Smiltenes luterāņu draudzes mācītājs Zigmārs Ziemanis. Svētdienas skolas audzēkņi ir bērni vecumā līdz 12 gadiem. Nodarbības notiks katru svētdienu.

Šo svētdien draudzes rīkotajos svētkos bērnus sagaida dažādas interesantas aktivitātes kopā ar Svētdienas skolas skolotājām. Pulksten 11.00 bērni kopā ar vecākiem aicināti piedalīties bērnu dievkalpojumā. Pēc tam ikviens lūgts palikt uz sadraudzību pie neliela mielasta galda.

Smiltene