Drīz Smiltenē atvērs Daugavas ielu 5

Smiltenē noslēgumam tuvojas Daugavas ielas posma rekonstrukcija. "Darbus plānots pabeigt līdz 30. maijam," informē Smiltenes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis.

 

Tas nozīmē, ka transportlīdzekļu vadītājiem vairs nebūs jālīkumo pa apkārtceļu - Valņu un Dzirnavu ielu, un viņi varēs atkal braukt pa Daugavas ielu, kura tagad ieguvusi jaunu asfalta segumu.

 

 

Ielas posmā no Līkās ielas līdz Kalēju ielai pēc Smiltenes pilsētas domes pasūtījuma ir rekonstruēts ielas asfalta segums, atsevišķos posmos izbūvētas ietves un ierīkota lietus ūdens kanalizācija. Objektā strādā ģenerāluzņēmēja firma "JSJ Ūdensmeistars" un apakšuzņēmēja akciju sabiedrība "8CBR".

 

Nākamajos gados minētajā Daugavas ielas posmā sakārtos elektroapgādes sistēmu sadarbībā ar "Latvenergo".

Komentāri 5

jautājums:

'' Nākamos gados sakārtos... ''
Tas nozīmē, ka griezīs atkal asfaltu un guldīs kabeļus?

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 16:20

pret?

Vai tad jautājums Smiltenes TV neskatās?Tur taču tika skaidrots kāpēc gaisvadu līnijas tagad vēl nevarēja novākt.Arī par kabeļiem tika pateikts,ka tie ies pārsvarā gar ieves malu kur tagad zeme,bet cauri ielai jau tagad tos dabū nelaužot asfaltu.Jācer, ka tā arī būs.

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 19:00

labi

Kas ir Smiltenes TV? Vai tā TV3 ar STV logo? Ja tā ir Smiltenes tv un Dome kaut ko tai maksā, tad varētu būt jauki, ka cilvēks, kurš neguļ pie tā kanāla, varētu uzzināt, kur, kad, cikos tā rāda ziņas.
Ak jā, atcerējos! Iešu www.smiltene.lv apskatīšos!
Visbeidzot, kad pēdējo reizi tika sagraizīta brauktuve uz Rīgas ielas? Ko domāt, būs ar Daugavas ielu savādāk? Gribētos ticēt.

pirms 12 gadiem, 2008.05.23 21:29

kaķis

Eu, ko jūs te visi kasaties,darīt nav ko!

pirms 12 gadiem, 2008.05.24 09:15

xxx

interesanti būtu uzzināt spečuku viedokli- cik ilgi noturēsies asfalts uz tās ielas ,bez bedrēm un bez rakšanas???? ja tāgodīgi es lieku savu likmi- ne ilgāk kā līdz pirmiem lielākiem rudens lietiem:)))))))))-būšu reāls:)

pirms 12 gadiem, 2008.05.24 11:21

Smiltene