Ekonomikas ministrs apmeklēs "Smiltenes pienu"

Šodien ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) ieradīsies darba vizītē Vidzemē un tās laikā apmeklēs uzņēmējus Cēsīs, Lizuma pagastā, kā arī Smiltenes novadā.

 

Kampars vēlas iepazīties ar reģionos strādājošo uzņēmēju viedokli un klātienē atbildēt uz uzņēmēju jautājumiem par prioritātēm ekonomikā un atbalsta mehānismiem uzņēmējdarbībai.

 

Ministra vizīte sāksies Cēsīs, kur viņš tiksies ar Cēsu domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu (TP) un domes priekšsēdētāja vietnieku Jāni Rozenbergu. Tāpat ministrs paredzējis ar Cēsu uzņēmējiem pārrunāt aktuālos jautājumus ekonomikā.

 

Turpinot vizīti, Kampars apmeklēs divus uzņēmumus, kuri veiksmīgi nodarbojas ar savas saražotās produkcijas eksportu - piena pārstrādes uzņēmumu akciju sabiedrību "Smiltenes piens" un dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmumu Gulbenes novada Lizuma pagastā - SIA "Dimdiņi".

 

Smiltenē ekonomikas ministrs tiksies arī ar "Ziemeļlatviju". Atbildes, uz laikraksta sagatavotajiem jautājumiem, varēsiet lasīt trešdienas, 23. decembra, laikraksta "Ziemeļlatvija" numurā.

Smiltene