“Emmaus Smiltene” sadales punktā - jauns sūtījums no labdarības biedrības Zviedrijā.

Biedrība "Emmaus Smiltene" jūlija nogalē saņēma kārtējo humānās palīdzības sūtījumu no sadarbības partneriem labdarības organizācijas "Emmaus Gryttby" Zviedrijā.

Sūtījumā galvenokārt ir lietotas mēbeles, saimniecības preces, rotaļlietas, velosipēdi un lustras.

Mantas jau ir izliktas "Emmaus Smiltene" sadales punktā Smiltenē, Dzirnavu ielā 4, kur tās pret ziedojumiem var iegādāties ikviens apmeklētājs. Piemēram, ļoti pieprasīta prece ir trauki. Arī tie ir atrodami plauktos.

Sadales punkts atvērts otrdien, trešdien, ceturtdien un piektdien no pulksten 9.00 līdz 17.00, sestdien - no pulksten 9.00 līdz 14.00. Svētdien un pirmdien - brīvs.

"Emmaus Smiltene" valdes priekšsēdētāja Ārija Indrikovska atzīst, ka humānās palīdzības sūtījumi no citām "Emmaus" organizācijām ārzemēs tiek saņemti arvien retāk. Šobrīd vienīgie atbalstītāji palikuši "Emmaus Gryttby" Zviedrijā.

"Arī ārzemniekus skārusi inflācija. Zviedri stāsta, ka ļoti maz cilvēku nodod lietotas mantas, un turienes labdarības organizācijām kļūst arvien grūtāk savākt kravu nosūtīšanai uz Latviju," par uzzināto stāsta Ā. Indrikovska.

No humānās palīdzības izdalīšanas iegūtos ziedojumus "Emmaus Smiltene" izlieto, rīkojot Ziemassvētku labdarības pasākumu Valkas rajona bērniem no sociālā riska ģimenēm, kā arī iespēju robežās atbalstot rajona bērnu braucienu uz Franciju, kur viņi pavada vasaras brīvlaiku viesģimenēs.

Papildu tam "Emmaus Smiltene" sniedz atbalstu bez pajumtes palikušiem iedzīvotājiem. Jebkurš, kurš dažādu dzīves apstākļu dēļ nonācis kritiskā situācijā, var vērsties pēc palīdzības biedrībā.

Smiltene