Fotoreportāža: Smiltenē talciniekus šokē atkritumu daudzums piepilsētas mežos 3

Aukstums un vējš šodien netraucēja vismaz daļai smilteniešu sakopt savu pilsētu visas Latvijas talkā "Par tīru un zaļu valsti", kas ir dāvana Latvijai tās 90 gadu jubilejā.

 

Daudzu talcinieku noskaņojumu var raksturot ar vārdu "šoks". Viņi redzēja, par ko piepilsētas mežus pārvērtuši daļa Smiltenes iedzīvotāju. Nelegālajās izgāztuvēs samestas izlietotu autiņbiksīšu kaudzes, veci dzelži, tukšas pudeles un citi sadzīves atkritumi.

 

Tīrot Drandupīti un Cērtenes upīti, talcinieki pat izvilka divus maisus, kuros atradās beigtu dzīvnieku atliekas. Viens maiss bija vēl asiņains, bet otrs upītē acīmredzot atradies ilgi, jo smirdēja jau no attāluma. Drandupīte ietek Abulā, bet Abuls - Tepera ezerā.

 

Smiltenieši šodien strādāja Vecajā parkā, piepilsētas mežā gar Meža ielu, pie garāžu kooperatīva Mežoles ielas galā un garāžu kooperatīva "Žāpurs" Rīgas ielas malā, Drandu ielas galā pie Cērtenes pilskalna, Purva takā pie Drandu ielas un Rīgas ielas galā.

Komentāri 3

neticu

Vai tiešām arī Smiltenē dzīvo slikti cilvēki?? Gan būs braukuši no citiem rajoniem piemēslot :D

pirms 12 gadiem, 2008.09.18 20:01

Ticu

Aiz Smiltens apļa uz Gulbenes pusi mežā, izgāzta kaudze ar linoleju, kuru izplēsa taisot remontu "X" apdrošināšanas firmai. Remontu neveica smiltenieši. Tas zilganais linolejs tur stāv jau vairāk kā divus gadus.

pirms 12 gadiem, 2008.09.19 09:34

OzolaS

Ticu!Lūdzu sazinieties ar redakciju, lai precizētu Jūsu nosaukto vietu un faktu! Mūsu tālrunis - 6 47 20 250!

pirms 12 gadiem, 2008.09.19 09:58

Smiltene