Fotoreportāža: Smiltenieši svin valsts svētkus un godina apbalvojumu saņēmējus 11

Latvijas valsts 90. gadadienu Smiltenē svinēja jau vakar, 16. novembrī, svinīgā sarīkojumā, koncertā un ballē pilsētas kultūras un sporta centrā. Uz svētku sarīkojumu ieradās daudz ļaužu. Visas sēdvietas zālē un balkonā bija aizņemtas.

 

Daudziem klātesošajiem līdzi bija ziedi, lai apsveiktu Smiltenes pilsētas domes Atzinības raksta ieguvējus. Pašvaldības apbalvojumu viņiem pasniedza Smiltenes pilsētas domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis.

 

Pilsētas mērs sveica arī valsts augstāko apbalvojumu saņēmējus - bijušās ilggadējās pilsētas bērnudārzu vadītājas Rasmu Podiņu un Edīti Rauzu un Nacionālo Bruņoto spēku Zemessardzes 22. kājnieku bataljona rotas komandieri virsleitnantu Aigaru Savicki.

 

Gan pašvaldības, gan valsts apbalvojumu saņēmējiem ziedus dāvināja arī zālē klātesošie, izsakot savu pateicību un cieņu par viņu darbu.

 

Koncertā skatītājus priecēja: Tautas deju ansamblis "Ieviņa", "Ieviņas" studija, mazie dejotāji no "Dadzīšiem", jauktie kori "Lido", "Pakalni", "Vidzemīte", "Lido" studija, Trīs pakalnu pamatskolas zēnu koris un soliste Liene Zostiņa.

 

Svētku sarīkojumu vēroja arī Smiltenes pilsētas viesi - pašvaldību delegācijas no Vīzenbahas Vācijā un Donnerijas Francijā. Delegāciju vadītāji apsveica smilteniešus Latvijas valsts svētkos.

 

Smilteniešus sveica arī pilsētas domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis, novēlot ikvienam Latvijas 90. gadadienu sagaidīt ar gaismu sirdī.

 

"Šodien nav viegli nevienam," klātesošos uzrunāja A. Mežulis. "Ne tikai mūsu valstij, bet visā pasaulē ir grūts laiks. Taču latvieši ir sīksta tauta. Vai mazums grūtību bijis jācenšas pārvarēt, un esam tās uzveikuši. Šis laiks atkal var apliecināt, ka esam vienota, stipra, spēcīga tauta, ka spējam saliedēties un tieši grūtībās vēl vairāk izjūtam latviešu sīkstumu un kopības sajūtu."

 

Pašvaldības vadītājs arī pateicās ikvienam smiltenietim, sākot no maza bērna līdz sirmgalvim, par Smiltenes pilsētas attīstību.

 

"Jūs esat tie, kuri katru dienu veido un ceļ savu pilsētu. Svētku priekšvakarā liels paldies jums par to," teica A. Mežulis.

 

Pēc koncerta kultūras un sporta centrā notika balle pie galdiņiem.

Komentāri 11

smilteniete

Paldies KSC darbiniekiem par jaukajiem svētku pasākumiem visas nedēļas garumā!

pirms 12 gadiem, 2008.11.17 12:02

īpaši stulbs

Ja labi ieskatās, tad arī mani tajā bildē var redzēt! :))

pirms 12 gadiem, 2008.11.17 20:00

liene zostins bija lieliska. gribetu vinu biezak redzet smiltenes pasakumos.

pirms 12 gadiem, 2008.11.17 21:03

Maskarpone

Es gan gribētu redzēt sarakstu ar zelta jaunatnes vārdiem. Kuri tad bija tie, kam bija tas gods saņemt pateicības rakstus no pilsētas. Ja zinat, tad pasakiet, kur to var uzzināt.

pirms 12 gadiem, 2008.11.17 23:13

Zaiga

Par 16. pasākuma norisi gan neesmu īpašā sajūsmā. Īpaši par svētku pasākuma balles muzikantu izvēli. Pilsētā taču ir tik daudz profesionālu grupu un kolektīvu, nesaprotu, kapēc bija jāizvēlas kaut kādi bļauri. Mežonīgs skaļums ar tumbu vibrāciju, vāja dikcija - nez ko tie ārzemnieki padomās. Daudzi gaidīja arī svētku salūtu. Un vispār-kapēc pasākums notika 16., nevis 18. novembrī. Smiltenieši varbūt varētu izcelties arī Jaunajā gadā - uzšaujot salūtu - 30. decembrī, vai arī Līgo svētkus nosvinēt kādu nedēļu agrāk.

pirms 12 gadiem, 2008.11.18 19:30

OzolaS

Atbildam - Maskarpone
Šodien sazinājāmies ar Smiltenes pilsētas domi, lai uzzinātu to jauniešu vārdus, kuriem tika izteikta atzinība. Diemžēl dome mums šo sarakstu nesniedza, jo šī esot pilsētas skolu sniegtā informācija, un ikviens interesents ar to varot iepazīties pašvaldībā. Tiem skolēniem, kuri uz pasākumu neieradās apbalvojumu pasniegšot skolās, kuru pārstāvjiem apbalvojumi tikuši nodoti.

pirms 12 gadiem, 2008.11.19 11:24

ANTRA

VISUMĀ BIJ LABI,VIENĪGI ZĒNU KORIM TĀ DZIESMA KAUT KĀ NSKANĒJA.

pirms 12 gadiem, 2008.11.19 16:01

caca

Nu katru gadu viens un tas pats.Vai tad tiešām ir tik grūti izdomāt ko jaunu .šogad paldies tiem,kuri uzaicināja Lieni
Zostiņu.Bija vismāz kaut kas skaists un tīkams ausij.

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 19:32

caca

Nu katru gadu viens un tas pats.Vai tad tiešām ir tik grūti izdomāt ko jaunu .šogad paldies tiem,kuri uzaicināja Lieni
Zostiņu.Bija vismāz kaut kas skaists un tīkams ausij.

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 19:33

Smiltene