Fotoreportāža: Tādu Smilteni redzēja ziemellatvija.lv 7

Tuvojas vasara - atvaļinājumu laiks. Arī Smilteni apmeklēs tūristi un pilsētas viesi. Vai Smiltene ir uzposusies, lai sagaidītu ciemiņus? Devāmies lūkot, lai redzētu kādas šogad ir Smiltenes ielas un kādu mūsu mazpilsētu redz nejaušs kājāmgajējs.

Smiltenes Namu un komunālo uzņēmumu pārvaldes darbiniece Baiba Rubene stāsta, ka šogad plānotie labiekārtošanas darbi ir izpildīti. Nākamais lielais darbs ir piemiņas vietas „Sašķeltā ģimene" rekonstrukcija. Tā plānota uz vasaras beigām.

Komentāri 7

AINA

NU JA. PILSĒTAS CENTRS IR SAKOPTS...BET KAS DARĀS MALĀS PARKOS NEVIENAS ZIEMCIETES PIE DĪĶĪŠIEM, CEĻINIEKU PARKĀ PUĶU DOBE AIZAUGUSI.NEVIENS KOŠUM KRŪMS NETIEK CIRPTS.VAI TAS NAV JĀDARA AINAVU TEHNIĶIM,ŠAUSMAS- KĀDI TIE PUĶU TORŅI,VAI TA NEVAR IZVĒLĒTIES KOŠĀKAS KRĀSAS.

pirms 12 gadiem, 2008.05.30 15:38

kk

Aina, tu varētu iemācīties atrast uz klaviatūras pogu ar nosaukumu - Caps Look. Tas būtu ļoti jauki no tavas puses. bet runājot par tēmu, Smiltene jau tā ir ļoti sakopta, ja salīdzina ar citām latvijas pilsētām. Ja jau tā puķu dobe ir aizaugusi, tad lai tā arī paliek kādu brīdi. Ne jau dēļ sakoptām puķudobēm Smiltene ir tik pievilcīga pilsēta. :)

pirms 12 gadiem, 2008.05.30 18:03

kāds

Darba gaitās sanāk pabūt daudzās un ne tikai Latvijas pilsētās.Viennozīmīgi var teikt,ka Smiltene ir viena no sakoptākajām pilsētām.Daudzās vietās ir kas labs,bet Smiltene kopumā izskatās labi.Protams,ka ne jau visur viss ir tā kā vēlamies un arī postītāji ir visur.Kopumā smilteniešiem pelnīta uzslava un žetons.

pirms 12 gadiem, 2008.05.30 21:53

Dārzkope

Ainai ieteiktu to neravēto puķudobi pašai izravēt, nevis gvelzt.Ja katrs gvelzējs savu dobīti sakops, tad Smiltene būs sakoptakā pilsēta Latvijā.Lai mums visiem čaklas rokas.

pirms 12 gadiem, 2008.05.31 08:52

...

Par to, vai pilsētas labiekārtošanas plāni šim gadam ir izpildīti, šaubos, jo ir vēl dažādas idejas, kas tiks realizētas...
Vai tik nebija kādam no pasūtītājiem jājautā, nevis izpildītāju pārstāvim?!

pirms 12 gadiem, 2008.05.31 18:31

elina

Smiltene NAV labiekartotu parku ka, piemeram, Cesis, un veloceliņu ka Valmiera!
Parkos ir tikai paris solinu, kur apsesties. Nav veidota ainava, kopuma garlaicigi. Nav ar berniem, kur aiziet!

pirms 12 gadiem, 2008.06.06 00:00

Smiltene