Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaidāms saulains laiks - Smiltenē 27. februārī!

Šī gada 27. februāris ir gaidāms saulains un deju virpuļiem bagāts. 

Smiltenes Kultūras centrā dejotāji no Latvijas vidējās paaudzes deju kolektīviem “Līgo”, “Saime”, “Lielupe” un “Ieviņa”, TDA “Vektors” un mūsu pašu jauniešu deju kolektīva “Dadži” izdejos dažāda gadagājuma cilvēku attiecību stāstus. Kolektīvi parādīs, ko jaunu iemācījušies laikā, kopš Smiltenē tikāmies iepriekš.

Pa gadu visos kolektīvos ir notikušas izmaiņas – mainījies dejotāju sastāvs, ir iegādāti jauni tērpi, jaunas dejas ir papildinājušas repertuāru, bet nemainīgs palicis fakts, ka uz skatuves visos kolektīvos redzēsim savējos!

Aicinām uz pavasara sagaidīšanu kopā ar deju un uz tikšanos ar dejotājiem, kas savas dejotāja gaitas sākuši Smiltenē. Tikšanās vieta un laiks: Smiltenes Kultūras centrs, 27. februārī plkst. 18.00.

Smiltene