Grib pieslēgt jaunas ielas 3

Smiltenes pilsētas dome un pašvaldības uzņēmums SIA "Namu un komunālo uzņēmumu pārvalde" (NKUP) gatavo projektu iesniegšanai Vides ministrijā par ūdenssaimniecības tīklu paplašināšanu Smiltenes pilsētā otrajā kārtā.

"Otrajā kārtā paredzēts pilsētas centralizētajai ūdensapgādei, kanalizācijas tīkliem un notekūdeņu attīrīšanas iekārtām pieslēgt Brantu pagasta Vidzemes ciematu un Launkalnes pagasta Silvu, kā arī atsevišķas ielas Smiltenē," skaidro SIA "NKUP" valdes priekšsēdētājs Raitis Melderis.

Galvenokārt tas attiecas uz Raiņa un Daugavas ielai tuvējo ielu iedzīvotājiem.

Lai pretendētu uz finansējumu plānotajiem darbiem 2009. - 2013 gadam, smiltenieši piedalīsies Eiropas Savienības struktūrfondu projektu konkursā.

Komentāri 3

Ieva

Kuras ir Daugavas ielai tuvējās ielas? Varbūt atkal darbi apstāsies pie cienījamā Jura Zušmaņa mājas? Pavērojiet jaunos trotuārus Daugavas ielā! Kur tie beidzas, skatoties no centra? Tālāk dzīvojošajiem kājāmgājējiem mājās jānokļūst pa "trotuāru", kura nemaz nav. Tā vietā tikai šķembas...

pirms 12 gadiem, 2008.07.28 23:00

maco

Raksta autorei virsraksts vienkārši "graujošs" no stila viedokļa! Lūdzu nākošreiz pārlasiet, pirms publicējiet.

pirms 12 gadiem, 2008.07.29 08:23

garāmgājējs

Jā, J.Zušmaņa kunga saimniecībai arī savs labums atleca. Skats, kāds šķembu ceļš uz māju - par pilsētas naudu! Paši redzējām, kā mājinieki pa spanītim vien nesa!!! Un tas uz ceļa kvalitātes rēķina, jo vairāk klāt jau neviens neveda.
Labi gan dzīvot Daugavas ielas malā!

pirms 12 gadiem, 2008.07.30 15:19

Smiltene