Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grundzāles dolomīta jautājumu virzīs uz augusta sēdi 5

Ir noslēgusies Grundzāles pagasta teritorijas plānojuma 2008. - 2020. gadam grozījumu 2. redakcijas un vides pārskata 2. redakcijas publiskā apspriešana Grundzāles dolomīta lietā, ko izsludināja Smiltenes novada dome.Ziņojums par publiskās apspriešanas rezultātiem aizvadītajā nedēļā, 22. jūlijā,  izskatīts Finanšu un attīstības jautājumu komitejā. 

Domes sēdē šo ziņojumu tomēr izskatīs augustā, nevis šodien, 29. jūlijā, kā sākotnēji bija plānots.“Finanšu komitejā tika pieņemts lēmums šo jautājumu virzīt uz augusta sēdi - iekļaut visas  izmaiņas, nesteidzīgi sakārtot visus dokumentus, lai būtu pilnīga skaidrība, lai visiem deputātiem būtu iespējams iepazīties ar sagatavotajiem materiāliem, lai nebūtu nekāda veida pārmetumu un lai arī sabiedrība varētu iepazīties ar sagatavotajām versijām,” informē Smiltenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Kukainis.

G. Kukainis arī atgādina, ka visi materiāli attiecībā uz šo jautājumu ir izlasāmi pašvaldības mājas lapā www.smiltene.lv   sadaļā Smiltenes novada dome - Attīstības plānošana -  Teritorijas plānojumi). “Tos vajag apskatīties un izvērtēt. Taču atgādinu, ka publiskā apspriešana ir noslēgusies.  Iebildumus un priekšlikumus vairs nevar izteikt,” piebilst G. Kukainis.Tikmēr Grundzāles pagastā vismaz daļa iedzīvotāju brīnās, kāpēc tik daudz parakstu ir savākts par labu plānotajai dolomīta ieguvei.“Es jau priekšniekiem teicu, - neesmu tāds runātājs, labi, ja pie kādiem pieciem cilvēkiem aizbraukšu.

 Kad savācu kādus 30 parakstus, domāju, vairāk  nebūs,” parakstu vācējs grundzālietis Laimonis Irbe neslēpj, ka pats ir pārsteigts par tik  lielu iedzīvotāju atsaucību.Grundzāliete pensionāre Biruta Āboliņa neslēpj, ka savu parakstu uzlikusi, domājot, ka parakstās pret dolomīta ieguvi, tāpat kā pirms tam bija parakstījusies otrā protesta vēstulē, ko mājās ienesis grundzālietis Aivars Melbārdis.

Vairāk lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdien, 29. jūlijā.

Komentāri 5

Pret

Visas mazās zivis būs beigtas!!!

pirms 5 gadiem, 2014.07.29 09:09

tikai PRET

Ir pensionāri, kuri vēl šobrīd domā ka ir parakstijušies "PRET"'...kaut gan Irbe patiesībā vācis parakstus "PAR''... Novadam vajadzētu apskatīt veco karjeru,cik ''sakopta'' ir pēc izstrādes.

pirms 5 gadiem, 2014.08.25 15:15

iezis

Ambīcijas un tikai vienīgi ambīcijas valda Grundzālē..

pirms 5 gadiem, 2014.07.29 10:03

Grundzāles pagasts