Ideja nelika mieru ilgāku laiku 4

Savulaik Grundzāles kultūras nama vadītāja Inga Ruka nodarbībās Palsmanē apguva dekupāžas tehniku, ko organizēja pagastā esošā biedrība “Spēkavots”. Ilgāku laiku ideja par šādām nodarbībām Grundzālē nelika I. Rukai mieru.


“Ikvienam cilvēkam ir iespējas radoši izpausties - vieni dzied, otri dejo, citi spēlē teātri. Sākot ar novembri, piedāvāsim iedzīvotājiem arī praktiskas nodarbības, kurās Palsmanes pamatskolas skolotājas Initas Biķes vadībā varēs apgūt dekupāžas tehniku. Inita „ne no kā” spēj izveidot mākslas darbu, iemitinot tajā dvēseli,” zina teikt I. Ruka.

Dukupāža viņu pašu aizrāva, jo radītās lietas ir personiskas un lieliski izmantojamas kā dāvanas saviem mīļajiem, draugiem vai radiem. Grundzāles kultūras nama vadītāja Inga Ruka atceras, ka reiz draudzenei, saņemot dāvanā viņas darinātu dekupāžas tehnikā darinātu priekšmetu, no aizkustinājuma asaras acīs sariesušās.

Plānots, ka Grundzāles kultūras namā nodarbības sāksies novembrī. Sākotnēji iecerēts, ka dalībnieki kopā pulcēsies sestdienās pulksten 14. Lai sekmīgi nokomplektētu grupu, interesentiem lūgums zvanīt I. Rukai uz 29128298. Sazvanoties ir iespēja noskaidrot sev interesējošus jautājumus, kā arī izteikt ierosinājumus par to, kādas praktiskās iemaņas iedzīvotāji vēlētos apgūt turpmāk.

I. Ruka piebilst, ka dekupāžas prasmes var apgūt ikviens cilvēks jebkurā vecumā, vienkāršus mākslas darbus pārvēršot mākslas darbos, dāvanās, interjera priekšmetos.

Komentāri 4

Tulpe

Kas tieši? :)

pirms 7 gadiem, 2013.10.22 14:18

eva

Vai tiešie darba pienākumi pēdējā laikā nav atstāti novārtā?viss kautkā pačibējis.....

pirms 7 gadiem, 2013.10.29 11:41

Grundzāles pagasts