Iekļūst “Uguns pavēlnieka” reģionu finālā 2

Grundzāles pamatskolas 7. klases komanda kopā  ar savu audzinātāju Māri Stabiņu ir iekļuvusi konkursa “Uguns pavēlnieks” reģionu cīņās.

 

Valsts reģionālās attīstības aģentūra un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicināja vispārējās izglītības iestāžu 7. un 8. klašu skolēnus pārbaudīt savas zināšanas ugunsdrošības jomā. “Uguns pavēlnieks” norisinājās komunikāciju portālā draugiem.lv.

M. Stabiņu un viņa audzēkņus ieinteresēja “Uguns pavēlnieka” tematika, kas akcentēja ugunsnelaimju cēloņu novēršanu, kā arī jaunu zināšanu apguve par pareizu rīcību ugunsnedrošā situācijā un risku mazināšanu. Vilinoša ir arī galvenā balva – ceļojums uz Šveici.

Grundzāles pamatskolas 7. klases audzinātājs stāsta, ka dalība konkursā patiesi sniegusi jaunas zināšanas, īpašu interesi bērni izrādījuši par dūmu detektoriem, jo pēc skolas renovācijas tie ir uzstādīti visā ēkā. Vienu dienu kāds audzēknis nejauši nospiedis slēdzi, kā rezultātā atskanēja trauksmes signāls. “Viņš godīgi atzinās. Varu teikt, ka skolēni ir zinoši šajā jomā, kaut arī konkursā uzdevumi bija diezgan āķīgi,” saka M. Stabiņš.

Lai iekļūtu “Uguns pavēlnieka”  reģionu cīņās, portālā notika balsošana. Kopumā piedalījās vairāk nekā 180 komandu. Savukārt katra reģiona uzvarētājs dosies uz finālu Rīgā.

Komentāri 2

kristine

savu balsi ari draugiem.lv atdevu tiesi par skolotaja Mara komandu:)
velu uzvaru!!!

pirms 8 gadiem, 2013.03.31 14:59

Grundzāles pagasts