Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

 Noslēgusies Grundzāles dolomīta publiskā apspriešana  1

Ir noslēgusies Smiltenes novada domes izsludinātā publiskā apspriešana, kuras laikā iedzīvotāji varēja izteikt savus priekšlikumus vai iebildumus par plānoto dolomīta ieguvi jaunos karjeros Grundzāles pagastā. 

 Apspriešanas laikā pašvaldība saņēmusi divas vēstules. Vienā no tām pirmo reizi savākti daudzi paraksti par labu plānotajai dolomīta ieguvei. 

 Šo vēstuli otrās redakcijas publiskās apspriešanas laikā iesniegusi firma “Mark Invest Latvia”, kura vēlas iegūt dolomītu netālu no Grundzāles ciema un kura iepriekš strādāja citā dolomīta karjerā “Jaunpurgaiļi”, kas arī atrodas Grundzāles pagastā. 

 Minēto vēstuli parakstījuši 184 iedzīvotāji no Grundzāles, Palsmanes un Variņu pagastiem, tādējādi piekrītot vēstulē norādītajam sauklim: “Esam PRET to, kā tika strādāts iepriekš un esam PAR to, kā tiks strādāts turpmāk!”

Otru vēstuli parakstījuši 144 Smiltenes novada iedzīvotāji, pārsvarā no Grundzāles pagasta, iebilstot pret zemes lietošanas mērķu maiņu nekustamajiem īpašumiem “Bemberu pļavas” un “Kalna Kades”.  

Vairāk par abās vēstulēs rakstīto lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” ceturtdien, 26. jūnijā.

Komentāri 1

digi

Gint,vai nav kauna?Jus sezat un deldejat nodoklu maksataju kreslus,par visu citu nemaz nerunajot.Ka jums nav kauna uzrakstit tik stulbus skaitlus PAR un PRET?Skaidrs ir tas,ka tev ari loti daudz no ta labuma tiek-tapat vien jau nesedi tik daudz gadus Dome...

pirms 6 gadiem, 2014.06.27 22:04

Grundzāles pagasts