Iedzīvotājiem iespēja izaicināt sevi triatlonā Smiltenē

Ar Latvijas kausa izcīņas posmu sprinta distancē Smiltenē atgriežas triatlons. Sporta daudzcīņas sacensības, kas sevī iekļauj peldēšanu, skriešanu un riteņbraukšanu, Smiltenē, Tepera stadionā, notiks 4. augustā. Šī ir iespēja sevi izaicināt arī ikvienam smiltenietim, jo bez sporta klases būs arī tautas grupa un bērnu distances.

Izturības sacensības sadarbībā ar Latvijas Triatlona federāciju un Smiltenes novada pašvaldību uzņēmies rīkot Vairis Krauklis, kurš pats ikdienā aktīvi sporto un piedalās triatlonā. Sacensību direktors V. Krauklis stāsta, ka triatlons Latvijā iemanto aizvien lielāku popularitāti. Īpaši populārs tas ir Dobelē, Rīgā, Daugavpilī un Vaidavā. “Šī sporta disciplīna ir daudzpusīga un aizraujoša, tāpēc gribu ar to iepazīstināt arī Smiltenes iedzīvotājus un aicināt arī viņus piedalīties šajā posmā. Reizēm skriešana var kļūt vienmuļa, bet triatlonā ir gan skriešana, gan peldēšana, gan riteņbraukšana. Vajag pamēģināt! Ja vien māk peldēt, tad tautas klase bez īpašas fiziskas sagatavošanās būs pa spēkam jebkuram. Sprintā garumi nav lieli. Piemēram, tautas klasē jāpeld tikai 250 metri, bērniem – pavisam simboliski,” jaunus izaicinājumus mudina pieņemt V. Krauklis. Viņš piebilst, ka, finišējo pārņem labas sajūtas, tāpēc triatlons ir jāizmēģina.

Sacensību centrs būs Smiltenes pilsētas stadions, peldēšana notiks Tepera ezerā, skriešanas distances vedīs cauri Vecajam parkam un blakus Teperim, bet riteņbraukšana – līdz Niedrājam. Dalībnieku reģistrācija sacensībām notiek interneta vietnē sportlat.lv.

UZZIŅAI

“Smiltenes Triatlons 2018” norise: no pulksten 10.15 līdz 13 dalībnieku ierašanās, reģistrācija; pulksten 12 bērnu distances starts (distance simboliska); pulksten 12.20 starts F9, M9, F11,M11 grupām (100 m + 3 km + 500 m); pulksten 12.50 starts FM13, FM15, FO, MO, S60, M70, M60 grupām (250 m + 9 km + 2,4 km); pulksten 14.15 starts FM17, FM19, F,M, FM40, FM50 grupām (690 m + 21 km + 4,8 km); aptuveni pulksten 16 apbalvošana.

Papildu informāciju var iegūt, zvanot uz 29111638 (Vairis Krauklis).

Smiltene