Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iedzīvotāju zināšanai: Kur meklēt Smiltenes novada domes darbinieku kabinetus

No pirmdienas, 25. janvāra, iedzīvotājiem jārēķinās ar izmaiņām, ja ieplānots doties pie Smiltenes novada domes darbiniekiem. Jau vēstīts, ka domes ēkā - Dārza ielā 3 notiks remonts, un tā laikā būs jāievēro sekojošie norādījumi.

20160122-1043-screenshot-1.jpg

Smiltenes novada domes priekšsēdētājs, izpilddirektors un sekretāre apmeklētājus un dokumentus pieņems domes ēkā Pils ielā 2, 2.stāvā, informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Hofmane.


Ieeja domes ēkā, Dārza ielā 3, no pagalma puses. Šajā ēkā pieejami sekojoši speciālisti: Sociālais dienests, Dzīvesvietas deklarēšanas speciāliste, Dzimtsarakstu nodaļa, Bāriņtiesa, Attīstības un plānošanas nodaļa, Juridiskā nodaļa, tai skaitā iepirkumu speciāliste, Kancelejas nodaļas vadītāja, Personāla speciāliste.

20160122-1053-screenshot-2.jpg

Savukārt Dārza ielā 11 atrodas sekojoši speciālisti: Izglītības pārvalde, Būvvalde, Nekustamo īpašumu nodaļa.Tāpat kā līdz šim, Pils ielā 2 atrodas Finanšu nodaļa, Saimnieciskās darbības nodaļa, IT nodaļa un Sabiedrisko attiecību speciāliste.

20160122-1055-screenshot-3.jpg


Smiltene