Iedzīvotājus neapmierina neērtības, ko rada būvdarbi Atmodas ielā 5

Smiltenē Atmodas ielā jau kādu laiku notiek ūdens atdzelzošanas stacijas būvdarbi, tāpēc šīs ielas posmā ir daļēji ierobežota satiksme. Izveidotais apbraucamais ceļš vieglajām automašīnām pa Galdnieku ielu novirzīts uz tikpat mazo Ķiršu ielu.

 

Lielākoties iedzīvotāji ar ierobežoto satiksmi un jaunizveidoto apbraucamo ceļu nav apmierināti, jo dažbrīd intensīvā satiksme uz mazās Ķiršu vai nenoasfaltētās Galdnieku ielas rada bīstamas situācijas autovadītājiem un gājējiem.

 

Novērojām, ka daudzi šoferīši uzstādītās zīmes ignorē un turpina braukt pa Atmodas ielu. Savukārt kravas automašīnu šoferi, uz kuriem apbraucamais ceļš nemaz neattiecas, to izmanto.

 

"Protams, situācija nepamierina, bet nav īsti citu variantu. Jācer, ka meistari strādās ātrāk, un ilgi vairs nebūs jāpacieš neērtības. Neizturami, ka smagās mašīnas izvēlas braukt pa apbraucamo ceļu, kaut arī tas uz viņām neattiecas. Jāatzīst, ka tieši tādēļ es dažreiz ignorēju zīmes un braucu pa taisno. Sākumā bija pienācīgi jāsakārto plānotais apbraucamais ceļš, tad viss būtu kārtībā. Vispirms vajadzēja domāt un tikai tad darīt, nevis otrādi," uzskata L. Balode.

 

Galdnieku ielā dzīvojošais Aldis Lapiņš stāsta, ka pie Ķiršu ielas trūkst zīmes, tāpēc daudzi turpina braukt pa Galdnieku ielu abos virzienos. "Lietus laikā bedres ir palikušas lielākas, bet saulainā - visa iela putekļos," saka smiltenietis.

 

"Uzsākot remontdarbus, vajadzēja uzstādīt dzelteno plakātu ar informatīvu norādi, kur organizēs apbraucamo ceļu. Apjukumu izraisa arī novietotās zīmes. Kādā naktī, dodoties uz izsaukumu, nevarēja no Dakteru ielas nogriezties pa labi uz Atmodas, jo bija aizliegums, kut arī citreiz vakaros un brīvdienās tur atļauts braukt," saka SIA "Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīcas" arodorganizācijas priekšsēdētāja Tatjana Prikaša.

 

Darbus uz Atmodas ielas veic firma "JSJ Ūdensmeistars", kura ir atbildīga par apbraucamo ceļu un kārtību uz tā. Diemžēl neizdevās uzzināt firmas vadītāja Jāņa Sirmā paskaidrojumus par iedzīvotāju neapmierinātību remontdarbu laikā.

 

 

Vairākkārt zvanot uz firmu, tā darbiniece savieno ar it kā atbildīgo cilvēku, bet tas atkal liek zvanīt citam. Līdz beidzot darbiniece solīja, ka priekšnieks atzvanīšot, bet telefons klusē vairākas dienas.

Komentāri 5

Uvis

Laaaabriiiit Santa! tuuliit jau buus beigusi. un tagad jau nu vairs nemaz nav tik traki, kas tur ir ko darba laikaa caur kjirseni izbraukt.. protams kaitina, bet nu nav tik traki kaa bija no saakuma, kad veel tie siikie ripinaajaas pa daarza ielu lejaa!

pirms 12 gadiem, 2008.07.28 10:22

es pats

lolai taisnība -ir diezgan bieži kad neviens nestrādā tur, kā tur cilvēkiem maksā ? par stundām?:) varbūt kad es visu laiku pa pīpauzēm trāpos:)))))))))

pirms 12 gadiem, 2008.07.28 12:52

kārtējo reiz

mūžīgā smilteniešū pīkstēšana

pirms 12 gadiem, 2008.07.28 13:00

posmu no gerkena veikala lidz zemnieksetai dabuja kartiba dažās dienas (2 or 3)
taču tur "strādā " mēnešiem ilgi ..

pirms 12 gadiem, 2008.07.28 14:59

braucējs

Rakstītājai ieteiktu pasekot līdzi kā līdzīgus remontdarbus veic citviet.Tad varētu objektīvāk spriest vai esošie ierobežojumi maz ir tik būtiski,lai par tiem pīkstētu,kā te viens jau teicis.Vajag uzrakstīt labāk par to kāpēc ceļu policija regulārāk nekontrolē uzstādīto zīmju ievērošanu vai,piemēram,vakaros Smiltenes centrā notiekošo.

pirms 12 gadiem, 2008.07.29 07:19

Smiltene