Iedzīvotājus priecē krāšņie un saskaņotie rotājumi Smiltenes centrā 12

Līdz ar otro svecīti adventes vainagā, Smiltenē notika lielās egles iedegšanas svētki. Tie bija svētki ģimenei, kuros apkārt virmoja bērnu čalas un prieks.

FOTO >>>> ŠEIT

Tirdzniecības centrā "Centrs" Smiltenes jauniešu dome bērniem bija sarūpējusi radošās darbnīcas, kuras guva lielu atsaucību. Tajās svētku rotājumus ar prieku bērniem palīdzēja darināt vecāki. Daudzi no darbiem vēl šodien rotā tirdzniecības centra sienas. Ikviens kopā ar jauniešu domes rūķiem varēja iet jautrās rotaļās.

Līdz ar svētku ienākšanu pilsētā ieradās arī Ziemassvētku vecītis, kurš bērniem par noskaitītu dzejolīti un nodziedātu dziesmu dāvināja gardu piparkūku.

"Visvairāk man patika Salavecītis, kuram varēju noskaitīt dzejolīti, par kuru saņēmu garšīgu piparkūku," priecājas smilteniete Evija Ozola. Meitenes mamma Antra Cielava stāsta, ka šogad svētku egles iedegšanas pasākums bija fantastisks. "Super pasākums, noorganizēts tā, lai interesanti laiku varētu pavadīt dažāda vecuma bērni. Citus gadus Smiltenē nav bijusi arī tik krāšņa eglīte kā šogad," domā A. Cielava.

Arī citi "Ziemeļlatvijas" uzrunātie smiltenieši pauda prieku par viņiem sarūpētajiem svētkiem. "Esmu pārsteigta, cik skaisti izrotāts Smiltenes centrs. Šķiet, ka "top!" centra rotājumi saskaņoti ar lampiņām eglē. Pie domes ir brīnišķīgi eņģeļi, kuriem līdzās mirdz spuldzītes. Tik tiešām pārņem Ziemassvētku sajūta," teic kāda jauniete.

Komentāri 12

Paldies Mākslas skolai un puišiem rotātājiem, kā arī KSC

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 18:05

hmm...

Kārtējais balagāns ir smiltenes Centrā....mīļie cilvēki...kas pušķoja Centru?
Egle ir izsmiekls....savukārt ar krūmu izgaismošanu gan ir pacentušies! Tā vietā to visu varēja Eglē sakrāt, lai pilsētais ir KRĀŠŅŠ SIMBOLS ---NEVIS KRŪMI!

Taču enģeli gan ir skaisti!

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 21:13

:)

Tas ir latvietis, kam vieglāk apriet un nolikt, ar pamatu bez pamata, bet galvenais, ka tik kaut ko var iegrauzt.. Žēl, ka tā!

Smiltenes centrs izskatās patiesi burvīgs, egle ir tieši tāda, kāda viņai jābūt, dabiska, ne pārlieku kupla, ne pārlieku reta, izgaismota tieši tik daudz, lai egles nepazaudētu savu skuju burvību! Izgaismotie apstādījumi ieved Smiltenes centru skaistā pasakā, pie izgaismotajiem eņģeliem.. Jūs visi, kas pielika savu darbiņu esat malači, Jums ir izdevies radīt pārsteigumu!

Un laidiet pār ausi visādus hmm un ggg, un arī tos citus viņu sekotājus, viņiem noteikti mājas priekša pašiem izrotāta ar vienu svecīti!

pirms 9 gadiem, 2010.12.06 23:41

tieši tā

Skaisti, gaumīgi, nav viss salikts vienā vietā, bet ļoti pārdomāti, arī eņģelīši.
Priecājos - ļoti skaisti, silst sirds, īsti un atbilstoši svētku gaidīšanai.
Paldies - visiem, visiem, visiem!:)

pirms 9 gadiem, 2010.12.07 09:55

Aina

Nu kas tad tas? Kur pazuda mans komentārs?
Labi, tik gari vairs nerakstīšu, tikai skaidrs ir viens - cik cilvēku, tik viedokļu un tie kas rej, tiem mājas priekša izrotāta ar vienu svecīti - labākajā gadījumā!
Katrā ziņā centrs izrotāts brīnišķīgi un arī par eglīti prieks! Vakarā tas krāšņums labāk pamanāms.

pirms 9 gadiem, 2010.12.07 22:57

Sandra

Prieks par tiem čaklajiem cilvēkiem, kas sagādā prieku visiem Smilteniešiem.
Gaišu Ziemassvētku gaidīšanas laiku!!!

pirms 9 gadiem, 2010.12.10 11:31

OzolaS

To Aina.
Mums tehniski nav tādu iespēju kā izdzēst tikai daļu no komentāra. Ja būtu pazudis, tad būtu izdzēsts viss komentārs. Tāpēc atliek secināt, ka pēc "To :)" (07.12.2010. 22:53:10) nekas vairāk portālā netika ierakstīts.

pirms 9 gadiem, 2010.12.10 11:41

Smiltene